5.11. 2020 9:00

Nečakane staromódna kuchyňa: Uhádnete, ktorá herečka ju má doma?

5.11. 9:00

Nečakane staromódna kuchyňa: Uhádnete, ktorá herečka ju má doma?

Foto: Getty Images

Americké hviezdy akoby sa zamilovali do varenia, Alebo skôr do Instagramu. Na tejto sociálnej sieti uverejňujú videá zo svojich kuchýň jedna radosť a pomerne nedávno sa pridala aj Natalie Portman. Čím prekvapila?

Hviezda mnohých filmov je vegánkou a také sú aj jej recepty. Najmä zeleninové, zdravé a inšpiratívne, pričom varenie jej ide od ruky, no mnohým fanúšikom udrelo do očí niečo iné. 39-ročná kráska je jednou z najúspešnejších, a tak aj najlepšie platených. A predsa má kuchyňu, ktorá o tom vôbec nevypovedá.

Kuchyňa Natalie Portman je celá obložená tmavým drevom, ktoré nepatrí práve k horúcim trendom. Ide skôr o klasiku, ktorá sa v ostatných rokoch podrobuje prerábkam v bytoch i domoch a mnohí tmavé drevo menia za svetlé, prípadne za modernejšie materiály. Farebné preferencie sa prikláňajú k bielej, sivej či napríklad svtelozelenej, ale u tejto herečky je to úplne inak.  

Kuchyňa známej herečky Natalie Portman prekvapuje nemoderným vzhľadom.
Kuchyňa známej herečky Natalie Portman prekvapuje nemoderným vzhľadom.
Zdroj: Instagram.com/@natalieportman

Obložený dizajn celého priestoru, kde Natalie Portman pomerne často varí, dýcha klasikou až históriou. Dá sa teda predpokladať, že taký bude ja jej dom - nepôjde o typickú vilu celebrity, ale skôr rodinné bývanie v tradičnom štýle. Nakuknite aspoň do jej kuchyne vo videu aj galérii článku. Možno nie je najmodernejšia, ale obľúbenej herečke to v nej ide raz-dva. 

VIAC V GALÉRII.

autor:  Gabi
5.11. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44