21.10. 2020 9:00

U Cameron Diaz: Herečka prekvapuje kuchárskym umením, ale aj zariadením domu

21.10. 9:00

U Cameron Diaz: Herečka prekvapuje kuchárskym umením, ale aj zariadením domu

Foto: Getty Images

Herečka Cameron Diaz nie je iba kráskou, ktorú si pamätáme z mnohých komédií. Už niekoľko rokov dozadu si vzala od filmovania voľno a dokonca založila firmu s vínom. Okrem toho je mamičkou a gazdinkou, ktorú to v kuchyni začalo baviť.

Vďaka tomu, že sa so svojimi receptmi rada podelí s fanúšikmi na Instagrame, môžeme do kuchyne známe blondínky nakuknúť aj my. Pred vlastnou kamerou už varila, piekla i robila popkorn a vždy vo svojej parádnej kuchyni. A jej dom za 7 miliónov dolárov ju má naozaj skvostnú!

Štedrý priestor, svetlé farby, značkové zariadenie a čo mnohých sledovateľov prekvapuje - ten poriadok! Dokonalá organizácia nielen surovín pri varení, ale aj vecí v kuchyni robí z Cameron Diaz prekvapivo šikovnú gazdinku. V jednom z videí ukázala, že súčasťou zariadenia je aj detská stolička na jedenie či pár hračiek naokolo, ale to bolo snáď jediné, čo v dokonalej kuchyni "vyčnievalo".

Cameron Diaz v kuchyni svojho 7 miliónového domu.
Cameron Diaz v kuchyni svojho 7 miliónového domu.
Zdroj: Instagram.com/@camerondiaz

48-ročná hviezda si svoje súkromie úzkostlivo stráži, aj preto sú tieto videá pre fanúšikov také vzácne. Necháva nimi nahliadnuť k sebe domov, do svojho bežného života mimo kamier a hollywoodskeho pozlátka.  Ako sa vyjadrila v jendom z rozhovorov, materstvo a domáci život sa jej veľmi páčia, takže si ich vychutníáva so všetkým, čo k tomu patrí. Aj s varením.

Viac o Cameron Diaz v galérii.

autor:  Gabi
21.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44