16.10. 2020 9:00

FOTO Takto si žili Kate a Pippa Middletonové za slobodna: Dom za 2 milióny

16.10. 9:00

FOTO Takto si žili Kate a Pippa Middletonové za slobodna: Dom za 2 milióny

Foto: Getty Images

Keď sa povie prvé bývanie bez rodičov, väčšina skončí v menšom byte, prípadne aj so spolubývajúcimi. To však nie je prípad sestier Middletonových, ktoré po vysokej škole začali rozbiehať svoje kariéry. Bývali spolu v luxusnom dome a nakoľko sa nedávno predával, mohol doň nahliadnuť celý svet.

Známe Britky mali to šťastie, že sa o ne postarali rodičia. Po doštudovaní im dali dom, ktorý bol kúpený ako budúce dedičstvo či zábezpeka, a tak nebola otázka samostatného bývania problémom. V luxusnej londýnskej štvrti Chelsea si Kate a Pippa pobudli niekoľko rokov a užívali si sympatický luxus v hodnote dvoch miliónov. Toľko rodičia dostali po nedávnom predaji domu. 

Poschodový dom poskytoval tri spálne, pričom tá hlavná mala i vlastnú kúpeľňu, k tomu dalšie dve kúpeľne, priestrannú obývačku, jedáleň, kuchyňu i dostatočne veľkú  halu. Bývanie sa nieslo v tradičnom britskom štýle, ktorému nechýbal ani krb a pohodlie bolo priam dokonalé. Menšia kuchyňa nebola problémom, nakoľko obe sestry Middletonové boli vyťažené - Kate sa už zaúčala za budúcu vojvodkyňu a Pippa sa aktívne venovala hľadaniu vlastnej kariéry.

Kate a Pippa Middletonové svojho času žili spolu.
Kate a Pippa Middletonové svojho času žili spolu.
Zdroj: Knight Frank

Dnes je dom predaný, nakoľko ani jedna z dcér dediť nepotrebuje. Kate sa vydala za princa Williama a je manželkou budúceho kráľa, s ktorým žije v Kensingtonskom paláci, Pippa ulovila nemenej solventného manažéra a žijú vo vile za niekoľko miliónov. Tento dom, kde známe sestry strávili kus svojho slobodného života, sa predal za 2 milióny a je dôkazom, že hoci Kate nie je urodzená, zase takým obyčajným dievčaťom nebola.

Viac fotografií domu nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
16.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44