12.10. 2020 15:00

Saša Orviská bude opäť mamičkou. Pozrite na dom pre "novú" rodinu

12.10. 15:00

Saša Orviská bude opäť mamičkou. Pozrite na dom pre "novú" rodinu

Foto: Ig

Nech si už o moderátorke Alexandre Orviskej myslíte čokoľvek, treba uznať, že má vkus nielen pokiaľ ide o obliekanie, ale aj o zariaďovanie interiéru.

Nový člen rodiny

Moderátorka býva s partnerom hokejovým brankárom Jaroslavom Janusom a so svojou dcérou, ktorú má s hudobníkom Martinom Valihorom. Momentálne čaká svoje druhé dieťa, takže interiér rodinného domu bude treba trochu prispôsobiť.

Originálny interiér

Saša má svoj byt zariadený originálne. Vyzerá to tak, že sa zrejme inšpirovala v luxusných hoteloch v exotických destináciach. Interiér je prepojený so záhradou a je v ňom veľa surového dreva, rastlín, kožušín a iných prírodných materiálov.

Na kovových zárubniach má množstvo magnetiek.
Na kovových zárubniach má množstvo magnetiek.
Zdroj: Instagram.com/sasaorviska

Zrkadlo vedľa zrkadla

V jednej z izieb je jednoduchý drevený stolík a prútené kreslo k nim je zladených niekoľko zrkadiel s bohato zdobenými rámami, obrazy a police s knihami. Na kovových zárubniach je množstvo magnetiek, ktoré si priniesla z ciest po svete.

Posteľ z paliet

Zaujímavo a pritom na prvý pohľad lacno je zariadená aj spálňa. Posteľ je vytvorená z paliet, namiesto nočného stolíka je tu drevený kváder, na oknách je prehodená sieť. Steny majú betónovú omietku, čo sa však k drevu veľmi hodí. Aj tu sú na stene namiesto obrazov iba rámy rôznych tvarov.

VIAC UVIDÍTE V GALÉRII.

autor:  Daniela
12.10. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44