31.5. 2020 18:00

Sedenie v obývačke na všetky spôsoby: Ku gauču sa hodí aj...

31.5. 18:00

Sedenie v obývačke na všetky spôsoby: Ku gauču sa hodí aj...

Foto: archív NMH

Odstrihnite sa od predstavy, že obývačka si vyžaduje len konzervatívny typ sedenia v sedačke a kresle. Takéto zariadenie bolo univerzálnou schémou v minulosti, keď výber nábytku okliešťovali dve - tri obývačkové zostavy. Dnes je doba iná a s ňou aj možnosti spraviť sedenie v obývačke o niečo atraktívnejšie.

Vankúšové zátišie

Najlepšie bytové doplnky sú tie, ktoré si pripravíme sami. Do tejto kategórie spadá sedenie v útulnom priestore vytvorenom s množstva malých vankúšov. K japonskému stolíku, prípadne do časti miestnosti kde zvyknete čítať knihu, je takýto svet vankúšov úžasným prínosom. Bez neho si po odskúšaní už hovenie v obývačke predstaviť.

Fazuľové vaky

Obopínajú a objímajú telo a majú vysokú mieru variability. Je možné ich prenášať z izby do izby, odložiť ich do rohu, či priniesť do centra miestnosti, keď je to potrebné. Dokonale sa vyformujú podľa postavy, a preto prinášajú nevídané blaho pri sedení. Na druhej strane nie sú príliš ohľaduplné k zdravej chrbtici a tak sa priam pýtajú do obývačky, kde má pohodlie dovolené zvíťaziť nad správnym držaním tela.

Zdroj: marcos
31.5. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44