1.5. 2021 6:00

Obývačky PRED a PO: Úžasné dôkazy, čo dokáže renovácia

1.5. 6:00

Obývačky PRED a PO: Úžasné dôkazy, čo dokáže renovácia

Foto: archív

V ktorej miestnosti trávite s rodinou či návštevou najviac času? U väčšiny je to obývačka, a tak by mala byť naozaj podľa predstáv. Ak vám tá aktuálna nevyhovuje, je tu možnosť renovácie. Stojí čas i peniaze, ale výsledok? Ten môže byť naozaj parádny!

Máme tu rovno 13 dôkazov, že pustiť sa do premeny obývačky je dobrým nápadom. Ako sme už povedali, niečo vás to určite vyjde, ale je na vás, v akej miere budete veci meniť. Treba úpravu dispozície? Chcelo by to vybúrať nový prechod? Alebo stačí iba nanovo vymaľovať a zaradiť? Všetko závisí od vašich požiadaviek, financií a samozrejme, stavu obývačky. Pozrite sa s nami, ako môže niekoľkodňová snaha dopadnúť.

Neprehliadnuteľná premena

Nič nebolo treba búrať, aby sa priestor celkom zmenil. Začalo sa od podlahy - doslova a do písmena. Jej výmena načala premenu mietsnosti, nakoľko hnedé drevo nahradilo čierne a ako bledý kontrast sa dopasoval koberec, sedačka a záslony na oknách. Výmenou prešlo aj sedenie okolo stpolíka či stolík samotný, pridalo sa efektné svietilo a kvet, a výsledok je na svete. Jedna miestnosť, no dve úplne iné podoby.

Jedna miestnosť, dva celkom odlišné výzory.
Jedna miestnosť, dva celkom odlišné výzory.
Zdroj: via homedesignlover.com

Chcete vidieť viac úžasných premien? Vojdite do galérie článku!

autor:  Gabi
1.5. 2021 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy