27.1. 2020 9:00

Nebojte sa sedačky v kuchyni: Presvedčte sa, že sa hodí aj do malých kuchýň

27.1. 9:00

Nebojte sa sedačky v kuchyni: Presvedčte sa, že sa hodí aj do malých kuchýň

Nad sedačkou v kuchyni ani nepremýšľame, pretože sa nám hneď spustí v hlave alarm - však nemám na ňu miesto! Ale sedačka v kuchyni je praktická v mnohých ohľadoch a my vám to práve dokážeme.

Dnes už totiž kuchyňa nie je len miestom prípravy a konzumácie jedla, ale je aj spoločenský priestor, v ktorom sa stretáva a komunikuje rodina. Sedačka v kuchyni zvýši pohodlie i možnosti jej využitia. Môžete na nej sedieť počas stolovania, využiť ju ako doplnkový úložný priestor alebo si na nej príležitostne pospať.

Iná ako v obývacej izbe

Na rozdiel od „obývačkovej" sedačky by nemala byť priveľmi honosná a reprezentatívna a už vôbec nie mohutná. V každom prípade však musí byť kvalitná a pohodlná. Dôležité je, aby ste sa v nej mohli oprieť a vedeli z nej bez námahy vstať. Záleží na vás, či si vyberiete čalúnený typ, alebo sedačku viac v štýle lavice. Vhodná je napríklad sedačka na vysokých nohách, pod ktorou sa lepšie upratuje.

Nebojte sa sedačky v kuchyni: Presvedčte sa, že sa hodí aj do malých kuchýň
Zdroj: pinterest.com

 

Môže byť aj rohová

Sedačka poslúži pri stolovaní, pretože ponúka viac miesta ako jednotlivé stoličky. Veľkosť sedačky záleží od priestorových možností kuchyne. Vo veľkej kuchyni môže byť pokojne i rohová. V otvorenej kuchyni poslúži na funkčné i optické predelenie. Sedačka v kuchyni je priam nevyhnutnosťou, ak v byte nie je dostatok miesta na lôžka pre všetkých členov rodiny. Pokračovanie na 2. strane.

Čo vám budeme hovoriť, musíte to vidieť na vlastné oči TU!

Zdroj: radomír
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
27.1. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44