26.8. 2020 6:00

Kúpeľňa v spálni – nezvyčajné spojenie, ktoré funguje

26.8. 6:00

Kúpeľňa v spálni – nezvyčajné spojenie, ktoré funguje

Foto: Penta Real Estate

Aj vám niekedy únava berie silu na rannú či večernú hygienu? Najradšej by ste boli v posteli, no zmysel pre povinnosť vás nakoniec donúti presunúť sa do kúpeľne. O čo lepšie a pohodlnejšie by bolo, keby ste tých krokov mohli urobiť len pár... a kúpeľňu mali priamo v spálni?

Nezvyčajné spojenie

Kúpeľňa v spálni alebo spálňa v kúpeľni, ako len chcete. Podstata je tá istá. Posteľ a vaňa sú v jednej miestnosti. Tento trend sa najlepšie uplatní vo veľkorysom priestore, kde nie je problém prisúdiť mu dva účely. V závislosti od pôdorysu miestnosti môže byť vaňa či sprchovací kút pri stene, v rohu alebo v strede miestnosti.

Skvelý zážitok

Výhodu kúpeľne v spálni sme už spomenuli v úvode. K ďalším bonusom patrí to, že ak máte pri spálni šatník, po očiste sa môžete rovno obliecť. Osviežujúcu sprchu si môžete dopriať počas letných tropických nocí. V priestrannej vani môžete relaxovať pred spaním spolu s partnerom či navnadiť sa na iné príjemné činnosti. Veď posteľ je tak blízko... Príjemná na zaspávanie môže byť pre mnohých i vyššia vlhkosť vzduchu.

Kúpeľňa, ktorú delí od spálne len presklená stena. Televízor na dohľad z postele. Pre niekoho jednoducho pohodlie.
Kúpeľňa, ktorú delí od spálne len presklená stena. Televízor na dohľad z postele. Pre niekoho jednoducho pohodlie.
Zdroj: Profimedia.sk

Súkromie nadovšetko

Kúpeľňu so spálňou odporúčame spojiť iba v prípade, že bývate sami alebo máte k dispozícii pre ostatných členov rodiny samostatnú kúpeľňu. V opačnom prípade by ste si benefity tohto riešenia neužili. Asi by vám nebolo príjemné vodiť do "spálňo-kúpeľne" návštevy, aby si umyli ruky. Pre dosiahnutie primeranej miery súkromia je vhodné zabrániť priamemu výhľadu na vaňu od vstupu do spálne. Na oddelenie poslúži murovaná priečka, sklenená stena alebo nábytok.

autor:  Radomir
26.8. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44