11.6. 2020 15:00

Kúpeľňa so sprchou aj vaňou: Šikovnejšie riešenie, ako možno čakáte

11.6. 15:00

Kúpeľňa so sprchou aj vaňou: Šikovnejšie riešenie, ako možno čakáte

Foto: houzz.com

Kúpeľňa, ako aj iné miesta v našej domácnosti, sú dokladom našich znalostí z oblasti priemyselného dizajnu a vkusu, na ktorý neexistuje presný meter. Spomedzi slov štýl a krása v interiéri dominuje ešte jedno. Funkčnosť.

Vaňa alebo sprcha?

Umiestnenie vane do kúpeľne sa môže pozdávať len časti rodinných príslušníkov. Aj keď predstavuje tradičné riešenie, o ktorom v tomto priestore niet žiadnych pochýb, niekto ju predsa len môže považovať za niečo nepraktické a náročné na pravidelné udržovanie. Kto nie je fanúšikom vane, tomu zostáva len jedna možnosť, ako sa v kúpeľni zariadiť. Sprchovací kút je obľúbená a vyhľadávaná alternatíva.

Teraz asi nepotešíme zvyšnú časť rodiny, ktorá tento "vynález" môže brať za nepohodlný a bez dostatku intímnej atmosféry. Ako si spraviť bublinkový kúpeľ, keď sa v sprchovacom kúte dokážeme len rýchlo osprchovať a nič viac? Pridanú hodnotu sprchovacieho kúta treba postupne objaviť, aby sme všetci chápali jeho opodstatnenie. Najviac ho azda milujú menšie kúpeľne kvôli ideálnym rozmerom.

Váhate medzi vaňou a sprchovým kútom?
Váhate medzi vaňou a sprchovým kútom?
Zdroj: archív NMH
Zdroj: katarína
11.6. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44