18.9. 2020 9:00

Sympatický domov herečky Kate Hudson: Nič hollywoodske nečakajte!

18.9. 9:00

Sympatický domov herečky Kate Hudson: Nič hollywoodske nečakajte!

Foto: archív

Vyrastala v Hollywoode, uchytila sa v ňom ako jedna z najúspešnejších herečiek, a predsa jej nie je úplne blízky. Kate Hudson na svojom Instagrame ukazuje, že býva oveľa bežnejšie než iné hviezdy a viac než luxus si cení domácu pohodu.

Samozrejme, vďaka úspešnej kariére si blondínka môže dovoliť priestranný dom vo vychytenom Los Angeles. S rodinou sa však usadila trochu bokom a nehnuteľnosť, po ktorej siahla, je sympatickým rodinným domom a nie megalomanskou vilou. 

Poschodový dom ponúka Kate Hudson, jej trom deťom a manželovi dostatok miesta. Najväčšou izbou je kuchyňa s jedálňou, v ktorej herečka trávi pomerne veľa času. Jednak niekedy sama varí, jednak majú radi spoločne strávený čas a jednak tam má aj menšiu pracovňu. Zariadenie jej bývania nie je ničím výstredné, luxus nahradili pomerne bežné riešenia, ktoré poskytujú pohodlie a komfort.

Väčšinu nábytku je biela, rovnako ako fasáda domu, nechýbajú koberce, pohodlné sedenia, ale i krb či pomerne extravagantná kúpeľňa. Tá je v dome známej blondínky novinkou a pochválila sa, že ide o jej splnený sen.  Celé bývanie je dostatočne svetlé aj vďaka veľkým francúzskym oknám. Tie sú takmer všade, a tak má rodina Kate Hudson len na skok do veľkej záhrady. Čas v nej využíva naplno a podľa toho je aj zariadená.

Bývanie Kate Hudson nezaujme luxusom, ale pohodou, domácnosťou a nádychom boho štýlu.
Bývanie Kate Hudson nezaujme luxusom, ale pohodou, domácnosťou a nádychom boho štýlu.
Zdroj: Instagram.com/katehudson

Pozrite si bývanie Kate Hudson v galérii článku.

autor:  Gabi
18.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44