8.9. 2020 9:00

Doma u herečky Mary Bartalos: Lásku k prírode vidno na prvý pohľad

8.9. 9:00

Doma u herečky Mary Bartalos: Lásku k prírode vidno na prvý pohľad

Foto: Instagram.com/maria.bartalos

Mladá, krásna, úspešná, a predsa sa nebojí ísť vlastnou cestou. Herečka Mary Bartalos v najlepších časoch svojej doterajšej kariéry odišla na materskú a užíva si rodinný život. Zábery z jej Instagramu navyše prezrádzajú, ako to u nich doma vyzerá.

26-ročná umelkyňa si s manželom Adrianom vytvorili krásny domov. Lásku k prírode, ktorou sa ani jeden z nich netají, cítiť na každom kroku. Prevládajú prírodné materiály i farby, jednoduché, no funkčné zariadenie a tiež doplnky, ktoré majú svoj príbeh.

Kuchyňa v bielej farbe je doplnená množstvom dreva. Domáca pani sa rada pochváli krásnymi zdravými jedlami, takisto aj synčekom Noelom, ktorý už v kuchyni svojským spôsobom pomáha. Na svojej sociálnej sieti odhalila i kus obývacej izby, v ktorej rovnako vidno zemité farby a odkaz k prírode. Špecifickým doplnkom je závesné kreslo, ktoré slúži aj na hojdavé chvíle s najmenším členom rodiny. Dom krásne presvetľujú nuelen vybrané odtiene, ale aj veľké okná. 

Herečka Mary Bartalos má bývanie, v ktorom cítiť lásku k prírode.
Herečka Mary Bartalos má bývanie, v ktorom cítiť lásku k prírode.
Zdroj: Instagram.com/maria.bartalos

Bývanie s odkazom na vidiecky štýl sa dvojici darí dolaďovať aj doplnkami  - od drevených dosiek a podnosov, cez vázy s kvetmi až po pletené dekorácie zavesené na stene. U Mary Bartalos doma nenájdete výrazné moderné prvky a ani ich netreba. Domček dýcha svetlom, útulnosťou a najmä domovom aj bez nich. Viac uvidíte v galérii.

autor:  Gabi
8.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44