14.9. 2020 9:00

FOTO Celebrity nemajú kuchyňu len na ozdobu: Kto pečie rožky a čo vyvára Jasmína Alagič?

14.9. 9:00

FOTO Celebrity nemajú kuchyňu len na ozdobu: Kto pečie rožky a čo vyvára Jasmína Alagič?

Foto: Instagram.com/@monikahilermova

Jedna vec je mať krásnu kuchyňu, druhou je aktívne ju používať. Mnohé slovenské celebrity na Instagrame dokazujú, že s tým nemajú problém a okolo hrncov či pekáčov sa vedia naozaj zvŕtať.

Záberov s chutnými jedlami o koláčmi je na profiloch hviezd naozaj požehnane. Vidieť tak môžeme nielen ich šikovnosť, ale aj zariadenie v bytoch či domoch, ktoré vôbec nebývajú na zahodenie. Napríklad Monika Hilmerová žije s rodinou v Rakúsku a ich dom je naozaj krásny.

Ako z času na čas vidno, herečka sa môže pýšiť okrem umenia pred kamerami aj tým v kuchyni. Keď jej to časovo vychádza, rada rodine čo-to pripraví a samozrejme, najviac jej "to pieklo" počas karantény. Tento čas odhalil skryté gazdinkovské schopnosti u mnohých. Aj u celebrít.

Michaela Čobejová
Michaela Čobejová
Zdroj: Instagram.com/@michaelacobejova

Domácim chlebom sa pochválila nielen Michaela Čobejová, ktorá ho pripravovala pokojne aj na terase svojho domu, ale tiež Miriam Kalisová, Zdena Studenková či Mária Čírová. Práve posledná menovaná, populárna speváčka, sa na Instagrame pochválila aj rožkami - domácimi, voňavými  a pripravenými v krásnej modernej kuchyni.

Nahliadnite k hviezdam domov a nechajte sa zlákať ich kuchárskym umením... Akou chuťovkou s apochválila Jasmína Alagič a čo varieva Ivana Gáborík? Uvidíte v galérii článku.

autor:  Gabi
14.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44