4.4. 2020 9:00

Bývanie podľa ZNAMENIA: Baran miluje červenú, býk drevo a rak nemá rád zmenu (1. časť)

4.4. 2020 9:00

Bývanie podľa ZNAMENIA: Baran miluje červenú, býk drevo a rak nemá rád zmenu (1. časť)

Foto: Prshots.com

Milujete návštevy a najlepšie sa cítite za veľkým stolom? Alebo radšej relaxujete v pohodlnom kresle s knihou v ruke? Možno ste si to nikdy neuvedomili, ale môže to súvisieť aj s dátumom vášho narodenia. Pre každé znamenie zverokruhu sú totiž typické určité znaky.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Ide o ohnivé znamenie plné temperamentu, takže aj domácnosť ľudí narodených v tomto znamení by mala byť trochu chaotická. Opak je však pravdou. Baran potrebuje mať poriadok a dbá na dobre zorganizovaný priestor, ktorý často hraničí až s kancelárskou čistotou. Preto by mal mať dobre vyriešené odkladacie priestory. Baran má aj knihy v knižnici či šaty v skrini zoradené podľa farieb. Jednoducho a prakticky zariadený domov mu vyhovuje aj z hľadiska ľahkej údržby. Ľuďom narodeným v tomto znamení záleží na prvom dojme a chcú, aby sa u nich návšteva cítila komfortne. Baran nemá rád prílišnú zdobenosť, ale to neznamená, že je jeho domov strohý. Dáva si záležať na dekoráciách, preferuje ručnú výrobu. Ak mu to bývanie dovolí, určite by mal mať doma kozub, oheň ho upokojuje. V interiéri by nemali chýbať kovové prvky či už na nábytku, konferenčnom stolíku v podobe kovových nožičiek, alebo lampách.

Naj farby barana: biela, sivá, červená

Baran doma:

  • Je tvrdohlavý a vodcovský typ, pri zariaďovaní chce hrať prvé husle. Je však racionálny, takže ho presvedčíte poriadnymi argumentmi.
  • Keď sa mu zapáči nejaká vec, napríklad sedačka, bude ju hľadať v obchodoch, až kým nenájde tú podľa svojich predstáv.
autor:  Jana Vrbová
4.4. 2020 9:00
Diskusia  ()
Diskusia
44