2.4. 2020 6:06

Karanténa podľa Andrey Verešovej: Aha, aká je z nej domáca gazdinka

2.4. 6:06

Karanténa podľa Andrey Verešovej: Aha, aká je z nej domáca gazdinka

Foto: Profimedia

Šíriaci sa koronavírus väčšinu z nás uväznil doma, celebrity nevynímajúc. Kontakt s fanúšikmi však naďalej udržiavajú, a to cez sociálne siete, ktoré plnia svojimi fotografiami a videami. Okrem iného ukazujú svoj denný program, a tak možno vidieť, že aj oni sú bežnými ľuďmi s bežnými aktivitami.

Jednou zo známych tvárí, ktoré aktívne posielajú do sveta svoje fotografie, je aj Andrea Verešová. Úspešná modelka je v rodinnej vile s manželom a dvomi deťmi, pričom sa už vyznala, že to nie je práve jednoduché. " Musím zastávať nielen rolu dobrej matky a kuchárky, ale aj učiteľky , upratovačky, vychovávateľky, poradkyne a krízovej manažerky," opísala na Instagrame. Pridala fotografiu z kuchyne a  dodala, že sa v nej rada realizuje.

Andrea vyzerá aj pri pečení dokonale.
Andrea vyzerá aj pri pečení dokonale.
Zdroj: Instagram/@andreaveresovaofficial

Záberov, na ktorých sa brunetka venuje domácim prácam, je podstatne viac. Varí, pečie, učí sa s deťmi aj upratuje, to všetko je nateraz súčasťou jej karanténneho života. Nezabúda však ani cvičiť a starať sa o svoju krásu, čo je zrejmé aj na spomínaných "domácich" záberoch. Kým časť fanúšikov jej tlieska, nájdu sa aj takí, ktorým jej dokonalý stajling pri bežných činnostiach vyslovene vadí.

Andrea Verešová žije s rodinou vo vile pri Plzni, ktorú už dávnejšie zrekonštruovali a luxusne zariadili. Nechýba v nej krb, wellness, posilňovňa či bazén, samozrejmosťou je moderné zariadenie a dekorácie. Pozrite si viac domácich záberov populárnej Slovenky v galérii a sčasti uvídte, ako si žije nielen v karanténe, ale aj mimo nej. 

Viac v galérii.

 

autor:  Gabi
2.4. 2020 6:06
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44