26.2. 2020 9:00

4 veci, ktoré spravia z vašej obyčajnej spálne útulné miestočko

26.2. 9:00

4 veci, ktoré spravia z vašej obyčajnej spálne útulné miestočko

Zima je v plnom prúde, a ak ste ešte nestihli na túto udalosť pripraviť svoju spálňu, aby bola viac prívetivá a viac hriala, je najvyšší čas použiť dekorácie, ktoré to zvládnu prakticky na počkanie!

Ľahké prikrývky preč

Pri zariaďovaní je dôležité zohľadniť kombináciu estetiky a funkčnosti. No a sú veci, ktoré aj esteticky akoby vyžarovali isté funkčné vlastnosti. Preto je veľmi dobré, ak napríklad ľahké a svetlé prikrývky na posteľ nahradíte počas zimy niečím tmavším, najlepšie pevným, hrubým a huňatým.

To je presne ten materiál, ktorý vás zahreje na pohľad aj na tele v prípade, že si budete chcieť dať počas zimy oddychový deň určený len na váľanie sa v posteli. Skvelá je vlna, ale aj flanel je voľba, ktorá určite nie je zlá.

4 veci, ktoré spravia z vašej obyčajnej spálne útulné miestočko

 

Pred posteľ aj vedľa nej

V lete je niekedy dokonca príjemné postaviť sa na chladnú podlahu bosou nohou. No v zime? Ani nápad. Ako sa hovorí, každé teplo dobré. Rozostavte si okolo postele behúne, ale ak máte o niečo väčší rozpočet na zimné skrášľovanie, tak choďte do kožušiny.

Samotná jej prítomnosť vzbudzuje teplý nádych v miestnosti, a to nehovoríme o rozkoši, ak z postele vhupnete priamo do kožucha. To je ten moment, vďaka ktorému sa vám bude chcieť vstávať z postele ešte za tmy. P. S.: Samozrejme, kožušina nemá byť pravá. Zviera nemusí položiť život, aby sme sa my parádili...

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
26.2. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44