28.8. 2020 9:00

Christina Aguilera ukázala kus súkromia: Takto vyzerá záhrada okolo jej domu

28.8. 2020 9:00

Christina Aguilera ukázala kus súkromia: Takto vyzerá záhrada okolo jej domu

Foto: Reuters

Netreba hádať, ako býva Christina Aguilera. Vďaka úžasnému hlasu má "zarobené", a tak má v Los Angeles jeden z luxusných celebritných domov. Z času na čas ukáže niečo zo svojho súkromia a tentoraz to bola záhrada.

Niet divu, že v nej speváčka trávi toľko času. Na Instagrame sa už viackrát vyznala, že ide o jedno z jej najobľúbenejších miest a stačilo krátke video, aby o tom všetkých presvedčila. Christina Aguilera zaspievala fanúšikom priamo zo svojej záhrady a tí ostali očarení. Jednak jej talentom, jednak krásou okolia domu.

Priestranný exteriér má bohatý porast, schodíky so zábradlím i kameninové obklady, dávnejšie sa blondínka pochválila záberom na vysvietenú záhradu s nápisom I LOVE YOU. Prezradila tak, že je doma nielen milovaná, ale má aj bazén a tiež palmy. Hollywoodske bývanie úspešnej speváčky rozhodne nie je na zahodenie a čriepky zvnútra môžete vidieť v galérii článku. Christina viackrát zverejnila záber, ktorý čo-to odhalil a my sme tak videli nielen spomínanú záhradu, ale aj jej interiér.

Viac v galérii.

autor:  Gabi
28.8. 2020 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok