28.7. 2020 9:02

Jennifer Lopez je dobrá mama: Pozrite, aký parádny dom kúpila deťom

28.7. 9:02

Jennifer Lopez je dobrá mama: Pozrite, aký parádny dom kúpila deťom

Foto: shutterstock

Jennifer Lopez je jednou z najúspešnejších v Hollywoode, a tak nemusí šetriť. Sebe už dopriala niekoľko nehnuteľností a teraz nakupuje aj pre svoje deti.

Svetové celebrity nevlastnia jeden či dva domy, ale hneď viacero. JLo do svojej zbierky pridala naoko malý, ale stále dostatočne luxusný domček.

Spolu so snúbencom Alexom Rodriguezom utratili 1,4 milióna dolárov za malú "rekreačný dom" v Los Angeles na predmestí Encina v údolí San Fernando. Kúpili ho ako investíciu pre rastúce deti. Pár už vlastní luxusnú nehnuteľnosť v tejto oblasti, takže adresu dobre pozná.

Slávny pár Jennifer Lopez a Alex Rodriguez utratil 1,4 milióna dolárov za malú
Slávny pár Jennifer Lopez a Alex Rodriguez utratil 1,4 milióna dolárov za malú "chalúpku" v Los Angeles na predmestí Encina v údolí San Fernando. 50-ročná speváčka s priateľom kúpila dom ako investíciu pre rastúce deti. Pár už vlastní luxusnú nehnuteľnosť v tejto oblasti.
Zdroj: profimedia

Dom je jednoposchodový, má 3 spálne, dva a pol kúpeľne a kúsok pozemku zo zadnej strany. Je kompetne zrekonštruovaný, nakoľko stojí od roku 1948 a ponúka moderný štýl. Ide o najjednoduchšiu nehnureľnosť, akú Jennifer Lopez vlastní, ale stále je dostatočne luxusná.

Viac fotografií domu nájdete v galérii.

autor:  Gabriela Fazekašová
28.7. 2020 9:02
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44