14.7. 2020 9:00

Dara Rolins ukázala viac, ako chcela: Akú zaujímavosť má v obývačke?

14.7. 9:00

Dara Rolins ukázala viac, ako chcela: Akú zaujímavosť má v obývačke?

Foto: instagram / @dararolins_vermi

Je o nej známe, že do exotických krajín lieta pravidelne a na Bali je takmer každú zimu. Zdá sa, že atmosféru týchto krajín miluje speváčka natoľko, že si ju preniesla aj k sebe domov. Pochválila sa fotkou na sociálnej sieti a hneď si to mnohí fanúšikovia všimli...

Plná energie

Známa speváčka srší neustále pozitívnou energiou. Tú jej možno dodáva červená farba, ktorú má na stene vo svojej obývačke.  Ide o výrazný tehlovo červený odtieň, ktorý  je pre východné krajiny typický. Červenú stenu, ktorá tvorí kulisu pre veľký televízor, dopĺňa orientálne kovové svietidlo. Takéto lampy sú zasa typické napríklad pre Maroko. Miestnosť dopĺňajú kožené kreslá a výsledkom je príjemný  interiér. 

Knihy a umenie

Hoci by to na ňu mnohí nepovedali, Darinu domácnosť zdobí okrem viacerých zaujímavých obrazov aj množstvo kníh. Tie poodhalila na sociálnej sieti, kde sa pochválila fotkou so svojím cvičiteľom jogy. Mezi knihami nechýbajú ani cestopisy, napríklad do milovanej Indonézie.

Červená stena v pozadí.
Červená stena v pozadí.
Zdroj: instagram/@dararolins_vermi

Prakticky a účelne

Napriek  energickej obývačke s umeleckým šmrncom je šatník speváčky ladený do neutrálnych tónov. Prevláda biela  a čierna. Doplnené sú o sivú dlažbu. 

Štýlový šatník
Štýlový šatník
Zdroj: instagram/@dararolins_vermi

Viac uvidíte v galérii článku.

autor:  Jana
14.7. 2020 9:00
Diskusia  ()
Diskusia
44