2.10. 2020 9:00

Tehotná Monika Beňová: Izbička pre dcérku je takmer hotová, čo ešte chýba?

2.10. 9:00

Tehotná Monika Beňová: Izbička pre dcérku je takmer hotová, čo ešte chýba?

Foto: Instagram.com/monicabenova

Jedna z našich najznámejších političiek prekvapila tehotenstvom vo vyššom veku. Čakanie na svoje druhé dieťa si užíva a priebežne chystá aj izbičku. Aké bude kráľovstvo pre vytúženú dcérku?

Monika Beňová má jasno vo všetkom, čo plánuje. Hoci mnohých jej tehotenstvo prekvapilo, užíva si každú chvíľu a popri nakázanom oddychu pripravuje izbičku. Spolu s partnerom sa obrátili na architekta a ten im zhmotnil ich predstavu. Nečakajte však nič ružové alebo princeznovské.

Detská izba dcérky Ley, ako prezradila sama politička, bude jednoduchá, ale účelná. Na svojom Instagrame sa už dávnejšie pochválila vizualizáciami vypracovanými architektom, postupne pridala aj video s najnovšou vychytávkou. V prvých mesiacoch sa bude bábätko skúsenej maminy a jej mladšieho partnera hojdať v modernej pohyblivej postieľke, ktorá má navyše zabudovaný monitor dychu i kontrolu hmotnosti bábätka.

Pri pochválení sa modernou postieľkou brunetka ukázala aj takmer hotový zvyšok izby. Svetlé farby vidno na stenách, záclonách i sedačke, chýbajú ešte dve skrinky a všetko by malo byť hotové. Zatiaľ jediným detským motívom v izbičke je elegantne vyšitý jednorožec na záclone, no postupne možno bude dekorácií pribúdať. Nechajme sa prekvapiť...

Návrhy od architekta nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
2.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44