15.7. 2020 9:00

Moderátor Junior si užíva rodinný dom: Krásna detská izba a záhrada, na ktorej nechýba...

15.7. 9:00

Moderátor Junior si užíva rodinný dom: Krásna detská izba a záhrada, na ktorej nechýba...

Foto: ARCHÍV

Milan Zimnýkoval alias Junior je jedným z našich najobľúbenejších moderátorov. Jeho tvár i hlas sú stále obsadzované, a tak pomerne nedávno mohol rodine dopriať sťahovanie sa z bytu do domu. Novonadobudnutú pohodu si spoločne vychutnávajú naplno.

Sympatický zabávač sa svojím súkromín nijako extra nechváli, ale čo-to ukazuje na svojom Instagrame. Prvorado je zrejmé, že jeho svetom hýbe okrem kariéry najmä rodina a čas s dcérkou a manželkou si vychutnáva naplno. Keď sa však na fotografiách s malou Saškou pozrieme aj za ňu, vidno, že si mladá rodinka žije v peknom, moderne zariadenom dome, ktorému nechýbajú ani drahšie vychytávky.

Verejnosť mohla ešte pred dokončením domu vidieť celú detskú izbu jediného Juniorovho dieťaťa. Do rúk si ju vzal profesionálny dizajnér a zariadil ju podľa želaní malej slečny pred zrakmi televíznych divákov. Izbu premenili na hotové kráľovstvo pomocou baldachýnu, efektného čela na posteli, farieb i dizajnovej srdiečkovej tapety. Nechýba závesné kreslo, zrkadlo so svetielkami či veľký šatník.

Milan Zimnýkoval doprial dcérke vysnívanú detskú izbu.
Milan Zimnýkoval doprial dcérke vysnívanú detskú izbu.
Zdroj: TV JOJ

Na momentkách uverejnených na sociálnej sieti je tiež vidno, že väčšiu investíciu nevyžadovala len detská izba, ale napríklad aj záhrada. Krásne upravený trávnik či efektne vysadené stromy tvoriace súkromie dopĺňa aj vírivka. Junior sa pochválil momentkou v bublinkách, ku ktorej dopísal #dovolenkadoma. Ani exteriér jeho domu tak nie je na zahodenie. Nahliadnite do domu Milana Zimnýkovala v našej galérii. Uvidíte modernú obývačku, efektnú kúpeľňu či celú rodinku pokope.

autor:  Gabi
15.7. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44