3.1. 2021 9:00

FOTO Byt najlepšej slovenskej blogerky: Štýlová žena so štýlovým bývaním

3.1. 9:00

FOTO Byt najlepšej slovenskej blogerky: Štýlová žena so štýlovým bývaním

Foto: instagram / @janatini

Byt v hlavnom meste jeho majiteľka premenila na bývanie plné iskrivých momentov. Vyzerá ako vystrihnutý z módneho časopisu.

Kto tu býva: Jana Tomas je známa módna štylistka, blogerka a osobná módna poradkyňa, ktorá roky obliekala hercov v najsledovanejších seriáloch. Na jej blogu www.janatini.com nájdete pravidelnú dávku inšpirácie a jej originálneho vkusu.

Jana Tomas
Jana Tomas
Zdroj: Janatini

Pozná ju takmer každý, koho zaujíma móda. Štylistka Jana Tomas má cit pre tie správne kombinácie, a nielen ohľadom oblečenia. Dôkazom je aj jej byt, ktorý je presne ako ona – nádherný, živelný, odvážny, jedným slovom trendový. Jana sa doň nasťahovala pred dvoma rokmi a našla ho jej kamarátka, teraz už suseda.

Okamžitá láska

Jana do hlavného mesta roky dochádzala za prácou, až sa rozhodla poobzerať sa tu po nejakom bývaní. Pre tento byt sa rozhodla ešte pred prvou obhliadkou. „Poznala som byt svojej susedy a vedela som, že mi bude dokonale vyhovovať. Je desať minút od centra, v najtichšej časti Ružinova, je tu pokoj ako na dedine.“ Keď sa nasťahovala, byt mal len základné vybavenie a všetky steny boli biele. Hneď jej bolo jasné, že sem musí pridať farby. „Všetko som nahradila svojimi vecami.“

Starostlivý výber

Byt zariaďovala postupne a každý kúsok starostlivo vyberala. Inšpirovala sa moderným mid-century štýlom, no výsledok odzrkadľuje jej osobnosť. „Je to taký osobný interiérový mix. Záleží mi na tom, aby byt dobre vyzeral, ale i na tom, aby som sa v ňom dobre cítila. Tým, že nie som minimalista, vie i malá zmena spraviť veľký rozdiel,“ prezrádza nám Jana.

autor:  Jana Vrbová
3.1. 2021 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44