3.3. 2021 9:00

Česká herečka Nikol Štíbrová stavia dom: Parádny interiér a nečakaná stena v obývačke

3.3. 9:00

Česká herečka Nikol Štíbrová stavia dom: Parádny interiér a nečakaná stena v obývačke

Foto: Instagram.com/@kacanovakova

Mnohí si ju pamätajú zo seriálu Poisťovňa šťastia alebo pesničky I.M.T Smile Príliš osobná známosť. Nikol Štíbrová patrí u našich susedov medzi najpopulárnejšie herečky, a tak ľudí zaujíma aj to, ako si žije.

Okrem herectva ju ľudia poznajú aj ako bavičku a členku tria 3 v 1. Nikol má malého syna zo stroskotaného vzťahu a dnes je šťastná s novým partnerom Petrom. Práve s ním sa teší na nový dom, ktorý stavia. Je moderný a vyzerá úžasne, ako prezrádzajú prvé náhľady dnu. Veď posúďte sami!

Nakreslila ho mama

Návrhom nového domu sa Nikol pochválila na sociálnej sieti, kde odhalila aj to, že jej ho nakreslila mama. Tá síce pracuje ako zubárka, ale má rozhodne vkus. Poschodový dom nielen vyzerá nádherne, ale je aj praktický.

Populárna herečka Nicol Štíbrová.
Populárna herečka Nicol Štíbrová.
Zdroj: tempus_design

Zelená stena

Interiér domu je moderný a útulný zároveň. Veľké presklené plochy ponúkajú prepojenie so záhradou a zeleňou. Príroda je tiež vnútri v obývačke, kde je televízor umiestnený na zelenej machovej stene. Netradičný dekor je momntálne jedným z dizajnových hitov.

Obľúbená herečka toho zatiaľ neukázala veľa, ale niečo predsa. Ďalšie zábery z nového domu nájdete v galérii a tiež si tam prečítate čo - to z jej života.

autor:  Jana
3.3. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok