24.4. 2020 9:00

Aj princ William a Kate pracujú z domu: Takto vyzerajú ich domáce kancelárie

24.4. 9:00

Aj princ William a Kate pracujú z domu: Takto vyzerajú ich domáce kancelárie

Foto: Kensingtonský palác

Monarchovia - nemonarchovia, koronavírus útočí na každého a zatvára nás doma. Aj princ William a manželka Kate Middleton prestali cestovať, objavovať sa na verejnosti a pracujú z domu. Pozrite, ako to u nich počas home officu vyzerá.

V prípade budúceho kráľa a jeho polovičky je však situácia trochu iná. Kým bežný človek si zo dňa na deň musel nájdť miesto na prácu v svojom zabehnutom dome či byte, kráľovskému páru to nebolo treba, lebo po ruke majú vlastné kancelárie. V Kensingtonskom paláci, ktorý je ich domovom, žijú v priestrannom apartmáne a majú aj samostatné priestory na prácu. Každý vlastné.

Princ William v svojej pracovni.
Princ William v svojej pracovni.
Zdroj: Kensingtonský palác

Vďaka oficiálnym kráľovským záberom uverejneným na sociálnych sieťach sme už mali možnosť nakuknúť na prácu mnohých členov britskej monarchie a populárni Cambridgeovci nie sú výnimka. William na momentke, počas ktorej telefonuje, ukázal kombináciu krásneho historického priestoru s obyčajnými zásuvkami a veľkou tlačiarňou, o čosi elegantnejšie je to zariadené u Kate. Tá má okrem iného po ruke aj kolekciu knižnej klasiky.

Domáca karanténa je v prípade budúceho kráľa ajeho rodiny tým pádom jendoduchšia, no v tempe nepoľavujú. Povinnosti si plnia i na diaľku, trávia veľa času s deťmi a snažia si nájsť aj nejakú tú chvíľu pre seba. V galérii článku si pozrite, ako to u nich doma vyzerá.

autor:  Gabi
24.4. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44