30.4. 2020 12:00

Meghan Markle a jej "chudobný" život: Videli ste, ako bývala, než stretla Harryho?

30.4. 2020 12:00

Meghan Markle a jej "chudobný" život: Videli ste, ako bývala, než stretla Harryho?

Foto: Profimedia.sk

Život Meghan Markle sa za ostatných pár rokov poriadne zmenil. Z americkej herečky sa stala britská vojvodkyňa a okrem iného sa narýchlo sťahovala do Londýna. Udalosti týchto mesiacov však všetko zmenili a Meghan s Harrym i synom Archiem ohlásili nový život v Kanade. Meghan tam kedysi žila a teraz sa môžete pozrieť ako.

Bývalá hviezda seriálu Suits žila v Toronte, nakoľko tam dlhodobo nakrúcala. V tomto meste sa tiež spoznala s princom, ktorý jej celkom zmenil život a vzal ju so sebou do Londýna. Ani pred kráľovskou svadbou si však Meghan Markle nežila zle a dôkazom sú zábery z jej bývalého domu. Uverejňovala ich na svojom účte na Instagrame, ktorý - ako vieme - neskôr zrušila, no fotografie ostali.

Meghan Markle bývala v útulnom kanadskom dome.
Meghan Markle bývala v útulnom kanadskom dome.
Zdroj: Instagram.com/meghan markle

Milovníčka kníh a kvetov

Z fotografií, ktoré dnešná vojvodkyňa uverejňovala, je zrejmé, že prím v jej živote kedysi hrali psy Guy a Bogart. Dominujú takmer každému záberu, no za ich chrbtami možno vidieť zariadenie a štýl, aký Meghan preferovala. Domu dominovali svetlé farby, útulnosť v podobe kvetov a neprehliadnuteľné pohodlie. Ako vidno, Meghan je fanúšička kníh, nakoľko tie pokrývali celú stenu v jej spálni, stáli na každom konferenčnom stolíku, dokonca z nich vzniklu "stolíky" pod kúpeľňovými dekoráciami.

Dekorácie podľa Meghan

Manželka princa Harryho má podľa záberov okolo seba rada dekorácie. Vidno viacero obrazov - v predsieni, obývačke, spálni i kúpeľni, takisto fotografie v rámoch. Meghan okolo seba tiež mala rada veľké zrkadlá a priestoru, ktoré kedysi mala len sama pre seba, dodávali pocit domova vankúše a deky. Mäkké doplnky spríjemňovali jednotlivé izby a  hoci tam herečka netrávila veľa času, vybudovala v dome kus svojho vlastného sveta.

Viac z bývalého domu slobodnej Meghan Markle nájdete v galérii.

autor:  Gabi
30.4. 2020 12:00
Diskusia  ()
Diskusia
44