19.5. 2020 9:00

V byte obľúbeného dizajnéra Michala Skraka. Inšpirujte sa jeho vychytávkami!

19.5. 9:00

V byte obľúbeného dizajnéra Michala Skraka. Inšpirujte sa jeho vychytávkami!

Foto: archív

Poďte sa s nami pozrieť, ako si obľúbený dizajnér, ktorý sa väčšinou prispôsobuje vkusu svojich klientov, zariadil svoj vlastný byt.

Michal Skrak bol pozrieť veľa bytov, kým našiel taký, ktorý naňho zapôsobil tak silno, že sa doňho hneď zamiloval. Neodradil ho ani stav, v akom sa pôvodný byt nachádzal. Videl v ňom veľký potenciál.

Stále vymýšľa

Michal k bytu prikúpil časť nevyužívanej chodby domu a interiér prerobil podľa svojich predstáv. V chodbe nenájdete jediné hluché miesto. Ukrýva v sebe veľký šatník, úzky botník od stropu po zem a aj pracovňu, v ktorej namiesto dosky stola využil staré vchodové dvere.

Michal má rád geometrické vzory.
Michal má rád geometrické vzory.
Zdroj: Miro Miklas

Pohodlíčko pri leňošení

Obývačka ponúka komfort, aký nemajú ani mnohé rodinné domy. Vytvára ho nielen pohodlná sedačka a oddychové kreslo, ale aj množstvo vankúšov a diek. Koberec s čierno-bielym vzorom padol do obývačky ako uliaty. Michalovi sa však podaril  majstrovský kúsok - využil peň stromu, prirobil mu kolieska na ľahšie posúvanie a vyrobil z neho stolík.  Tento kúsok z prírody je nepriehľadnuteľnou súčasťou modernej obývačky.

autor:  Daniela
19.5. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44