31.12. 2020 9:00

Vianočná záhrada Jennifer Aniston: Žiadny gýč, iba samá romantika

31.12. 2020 9:00

Vianočná záhrada Jennifer Aniston: Žiadny gýč, iba samá romantika

Foto: Foto: Instagram

Niet pochýb, že bývanie superhviezdy Jennifer Aniston je dokonalé v každom ohľade. Na svojom dome si dala záležať a ako teraz prezradila, nepodceňuje ani zimnú výzdobu. Nakuknite s nami do jej záhrady.

Bývalá manželka Brada Pitta strávila vianočný čas v svojom dome v beverly Hills. Jeho zákiutia sú dizajnérskym skvostom, neraz sa pochválila aj priestrannou terasou. Tentoraz pridala na Instagram záber zo svoje záhrady a okrem sviatočného vinšu ukázala, ako si exteriér domu nechala skrášliť.

Všade samé stromy a na nich vianočné svetielka - to je romantická predstava zimy v podaní známej herečky. Žiadny gýč s farebnými či blkaujúcimi svetlami, Jennifer Aniston stavila na jednoduchosť a precízne "obmotanie" stromu. Kmeň a konáre tak nádherne rozžiarili vonkajší priestor, čo na momentke - kde zvečnila svojho domáceho miláčika - nemožno prehliadnuť.

Vianočná záhrada u Jennifer Aniston.
Vianočná záhrada u Jennifer Aniston.
Zdroj: Instagram.com/@jenniferaniston

Obľúbená predstaviteľka seriálovej Rachel Green z Priateľov toho zo súkromia veľa neukazuje, ale z času na čas urobí výnimku. Aké ďalšie momentky ukázala svetu? To si pozrite v galérii článku.

autor:  Gabi
31.12. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44