7.6. 2020 6:00

Svadba vo vlastnej záhrade? Prečo nie! Pomôžeme vám ju vyzdobiť

Svadba vo vlastnej záhrade? Prečo nie! Pomôžeme vám ju vyzdobiť

Foto: giovannilattanzi.it

Áno, áno, vieme. Svadba v záhrade v našich zemepisných šírkach je mierne riziko. Najmä keď ani dva dni pred svadbou neviete, či nebudú hostia mrznúť alebo sa topiť alebo neprídu krúpy a blesky. Aj tak môžete zariskovať a pustiť sa do príprav hlava nehlava. My vám pomôžeme s dekoráciami za babku.

Príprava je základ

Ste už pevne rozhodnutí povedať si svoje áno v záhrade? My sme za. Výhody aj nevýhody ste určite zvážili sami, ale len pre istotu pripomenieme základné tri záchytné body v tom prípade, že vás zastihne zlé počasie. Bod prvý - rezervovanie uzavretého priestoru. Je to trošku nákladnejšie riešenie, no v prípade, že ste volili svadbu pod holým nebom, určite nebude svadobčanov ohromujúco vysoký počet. Bodom druhým je tá najjednoduchšia vec. Praktický a pripomienkový darček pre hostí – obyčajný dáždnik. Môže byť dokonca vo farbe vašej výzdoby. Na a nakoniec bod tretí, vyhrievaný stan. V ňom sa nájde dostatok priestoru pre samotný obrad aj hostinu a všetko bude perfektne chránené.

Buďte kreatívni

Obrovskou, ale naozaj obrovskou výhodou svadieb v záhrade je nenáročnosť kvetinových aranžmánov. V prípade, že sa o svoje kvety a záhony príkladne staráte, váš svadobný deň sa stane tým dňom, kedy sa vám všetka práca vyplatí. Okrem toho, že kvety, ktoré máte nasadené v záhrade sa môžu stať prirodzeným pozadím celej parády, niektoré môžete zámerne vypestovať tak, aby ste ich vo svoj veľký deň využili do náramkov pre družičky alebo vlastnej svadobnej kytice, či pri dekorácii stolov.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
7.6. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44