3.8. 2022 15:00

Strom podľa dátumu narodenia o nás veľa prezrádza: Sedí to na vás?

3.8. 2022 15:00

Strom podľa dátumu narodenia o nás veľa prezrádza: Sedí to na vás?

Foto: Shutterstock

Zverokruh iste poznáte, ale čo stromokruh? Ide o stromy, ktoré sú k nám priradené podľa dátumu narodenia - podobne ako astrologické znamenia. A aj stromy veru o nás čo - to vypovedajú.

JANUÁR

Jabloň 1. 1.
Jablone vnímajú svet cez ružové okuliare a realita ich niekedy zaskočí. Potrebujú tolerantných partnerov, ale väčšinou si vyberú pravý opak. Ich duša je vnímavá, majú slabosť pre umenie. Svoj život niekedy doslova presnívajú. Mali by si pestovať pevnú vôľu, aby nepodľahli rôznym závislostiam.

Jedľa2. 1. - 11. 1
Spoločenskí a citliví jedinci, ktorí sa ale skrývajú za masku neprístupnosti. Ak si nájdu k niekomu cestu, sú vrúcni a priateľskí. Vynikajú pozorovacím talentom. Pozor na nich, lebo ich intuícia im hneď našepká, čo je pokrytectvo. Vedia skĺznuť aj k manipulácii, a ak niečo potrebujú dosiahnuť, využijú všetky cesty. Uplatnia sa v tvorivých zamestnaniach, kde ocenia voľnosť.

Brest 12. 1. - 24. 1.
Charakterizuje ich duševný pokoj a rovnováha. Vedia byť veľmi lojálni a zodpovední. Svoje okolie aj seba často ničia svojím kritickým pohľadom. Vo vzťahoch patria medzi zvodcov. Ľudia ich vnímajú ako večných optimistov. Výborne sa uplatnia vo vedúcich postaveniach, sú radi stredobodom pozornosti. Ak to tak nie je, nie sú príliš priateľsky naladení.

Cyprus 25. 1. - 31.1.
Charakterizuje ich nezlomný duch a hrdosť. Vo svojich cieľoch rúbu vysoko. Sú posadnutí slobodou a pripútanosť k niekomu im príliš nevonia. Baví ich cestovanie. Spoločnosť ich miluje pre ich zabávačstvo, no vedia byť aj popudliví a rýchlo vybuchnúť. Sedia im vedúce postavenia. Svoj názor sa snažia presadiť za každú cenu. Rozumejú kráse a majú pre ňu cit. So zvyšujúcim sa vekom dávajú prednosť samote.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
3.8. 2022 15:00
Diskusia ()
Zdieľať článok