30.8. 2013 6:00

Pracovňa v záhrade pre pôžitok z home office

30.8. 2013 6:00

Pracovňa v záhrade pre pôžitok z home office

Ak pracujeme doma, ale nemáme pre seba miesto, kde by sme sa „kancelársky" rozložili, alebo svoju prácu nevykonávame z domu, ale občas si ju v takejto forme doprajeme, tak potom zriadenie pracovne v záhrade predstavuje výborný nápad.
Pracovňa v záhrade pre pôžitok z home office

Z prírodných materiálov
Ekologicky priateľské riešenie poteší ešte viac. Tvorcovia stavby siahli po dreve, aby čo najlepšie splynula s okolitým prostredím. Červená strecha záhradu zútulňuje ako farebné kvety. Okná po obvode pracovne zaručujú prísun prirodzeného denného svetla a interiér naopak prísun pozitívnej energie.


Efektný tvar, malý zrub
Na pohľad domček skromných rozmerov nás upúta svojou prepracovanou architektonickou formou. S cieľom vzdialiť sa jednoduchému geometrickému tvaru, prišli tvorcovia s nápadom pohrať sa s vizuálnym stvárením strechy, ktorá zachytáva svetlo s otvorenou náručou. Fasáda stavby trochu pripomína zrub.

Pracovňa v záhrade pre pôžitok z home office

Tvorba vnútorného pokoja
Kameň a tehla prispievajú na zútulnení priestoru okolo pracovne. Štýlové kvetináče s rastlinami a množstvo zelene sa podieľajú na vytvorení pitoresknej scény. Pracovať za takýchto podmienok prináša nielen radosť z práce, ale aj väčšie nasadenie a vnútorný pokoj. Kto by tu nechcel stráviť aj celý týždeň?

Vizuálne pôsobivý interiér
Interiér ladený do biela nerozptyľuje myšlienky. Inak na tom nie je ani jednoduché zariadenie, ktoré pozostáva z atypického pracovného stola, pohodlnej stoličky a políc na okladanie vecí. Aby miestnosť nepôsobila upäto, steny zdobí niekoľko obrazov menšieho formátu a izbové rastliny.

Pracovňa v záhrade predstavuje ideálnu symbiózu ako si zvýšiť svoj výkon a odfiltrovať sa od elektromagnetického smogu či kolektívneho napätia.

Zdroj: katarína
30.8. 2013 6:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44