12.9. 2020 15:00

Využívajte balkón po celý rok: S týmto vynálezom tam môžete byť nonstop

Využívajte balkón po celý rok: S týmto vynálezom tam môžete byť nonstop

Foto: archív

Záhradné posedenie či pitie kávy na balkóne sa akoby zúžilo len na letné obdobie. To je obrovská škoda! Pritom stačí jeden vynález, vďaka ktorému povýšite vaše "balkónovice a terasovice" na úplne iný level.

Tento trik, ktorý poznáte z terás obľúbených podnikov či kaviarní. Posedenie na terase od skorej jari až do prvých zimných dní môžete mať aj doma. A pekne v teplúčku! Samozrejme, myslíme teraz na žiariče, ktorými príjemne vyhrejete svoje obľúbené miesta. Ide totiž nielen o terasu či balkón, ale aj o zimnú záhradu a akékoľvek iné miesta. Výhrevné telesá sú prenosné, a tak ich pokojne využijete aj na rodinnej oslave či pri kempovaní.

V teplúčku

Na našom trhu je k dispozícii široký výber žiaričov, ktoré vás pekne zahrejú. Voľba je na vás a všetko záleží napríklad od vašich možností a nárokov. Ak máte po ruke elektrické napájanie, môžete siahnuť po infražiaričoch. Dokonalo zohrejú, sú efektívne a ešte aj dobre vyzerajú. Po zapnutí zakrátko generujú teplo a obsluha je skutočne jednoduchá bez ďalšieho dopĺňania, s ktorým treba počítať pri iných druhoch žiaričov.

So žiaričom, ktorý vás zahreje, môžete byť na balkóne či terase po celý rok.
So žiaričom, ktorý vás zahreje, môžete byť na balkóne či terase po celý rok.
Zdroj: Construction Photography/Avalon
 

Na miestach, kde nemáte k dispozícii elektrinu alebo jednoducho po tomto type napájania netúžite, skúste žiarič plynový. Do väčších priestorov sa hodí masívnejší nerezový žiarič so štýlovým dizajnom, ak však potrebujete vyhriať menšie priestory, vystačíte si aj s propán-butánovou fľašou.

Náš tip: Pri práci a vykurovaní plynom vždy dbajte na dobré vetranie, predídete tak vzniku rizikových situácií.

Plynové žiariče so sebou môžete skutočne zobrať kamkoľvek, hľadajte žiarič s kolieskami a s jednoduchou reguláciou výkonu. Ak si vyberiete presne podľa svojich potrieb, už nikdy vám vonku nebude príliš chladno na to, aby ste si posedeli s rodinou či s priateľmi hoci aj pri šálke horúceho čaju.

Nemusíte sa báť, dizajn žiaričov úplne zapadne do prostredia terasy či balkónu. Presvedčte sa v našej galérii.

Zdroj: agáta
12.9. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44