22.7. 2020 12:00

Moderný záhradný domček: Tento nápad vyzerá výborne a je praktický

Moderný záhradný domček: Tento nápad vyzerá výborne a je praktický

Foto: Shed architecture & design

Roztomilé drevené domčeky na náradie nie sú každému po chuti a tiež sa nehodia do nadizajnovaných moderných záhrad. Našťastie, je aj iná možnosť.

Lepšou voľbou môže byť napríklad moderný záhradný domček, ktorý uskladní náradie, bicykle, čln, športové potreby... Tento navrhli architekti zo štúdia SHED a treba uznať, že sa im vydaril nielen po estetickej, ale aj praktickej stránke. Nízka drevená stavba ladí s jednoduchosťou záhrady, s posuvnými dverami sa ľahko manipuluje a má rafinované tajomstvo - otvára sa z oboch strán!

Polovica domčeka, ktorá je orientovaná do záhrady, slúži na uskladnenie záhradného náradia, črepníkov a ako praktická krytá stanica aj vtedy, keď vonku prší. Druhá polovica sa otvára smerom ku garáži a slúži na uskladnenie športových potrieb. Takto sa majiteľom oveľa ľahšie v domčeku udržiava poriadok. Dvere sa z oboch strán posúvajú na pevných železných koľajniciach, ktoré poslúžia aj ako hrazdy na hojdačku alebo stojany na vonkajšie osvetlenie, keď sa v záhrade koná párty.

Šikovný i dizajnový nápad.
Šikovný i dizajnový nápad.
Zdroj: Shed architecture & design

V galérii článku si pozrite detaily tohto elegantného záhradného nápadu.

Zdroj: nonka zdroj foto: shed aechitecture & design
22.7. 2020 12:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44