3.7. 2020 9:00

Krásna herečka, ale ešte krajšia záhrada: Takúto parádu by chcel k domu každý

Krásna herečka, ale ešte krajšia záhrada: Takúto parádu by chcel k domu každý

Foto: Instagram.com/elizabethhurley1

Herečka Elizabeth Hurley sa vo filmoch už veľmi neukazuje, zato rozbehla biznis s plavkami. A kde ich najradšej predvádza? Predsa na svojej záhrade, ktorú - ako si je zrejme vedomá - jej možno naozaj závidieť.

Vidieckym sídlom známej herečky sa stal dom v oblasti Herefordshire, ktorá je jednou z obľúbených lokalít majetnejších a celebrít. Neďaleko majú dom aj Beckhamovci, Rita Ora či kráľovský pár Zara a Mike Tindallovci. Elizabeth Hurley v svojom mimomestkom útočisku strávila aj celú karanténu počas koronakrízy a ukázala tak z bývania poriadne veľa. Milovníkov zelene zaujme najmä krásna záhrada.

Dom s 12-timi izbami sa nachádza na pozemku veľkom niečo cez 800 metrov štvorcových, čo rozhodne nie je málo. Trávnik okolo domu tak má naozaj štedrú rozlohu, nechýbajú vysadené stromy a kríky, vďaka čomu má herečka vlastný menší les s krásnym chodníkom. Na jej pozemku je tiež jazero s loďkami či tenisový kurt. Všetko na ideálny oddych v prírode. A pritom je stále doma.

Herečka na záhrade svojho vidieckeho domu trávi množstvo času,
Herečka na záhrade svojho vidieckeho domu trávi množstvo času,
Zdroj: Instagram.com/elizabethhurley1

Ako môžete vidieť v našej galérii, Elizabeth Hurley v svojej zelenej oáze rada trávi voľný čas, cvičí a tiež fotí plavky z vlastnej kolekcie. Keď sa však pozrieme za jej výstavné telo, záhrada, ktorou je obklopená, je naozajstná paráda! Viac uvidíte vo videu i v galérii článku.

autor:  Gabi
3.7. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44