13.11. 2020 9:00

Jeseň v záhrade Petra Nagya: Takú krásnu atmosféru mu možno závidieť

Jeseň v záhrade Petra Nagya: Takú krásnu atmosféru mu možno závidieť

Foto: MATEJ KALINA

Netají sa tým, že je romantik a je to vidieť. Bývanie Petra Nagya má neprehliadnuteľné prvky vidieka, prírody a vlastnej tvorby, v aktuálnom jesennom čase sa viackrát pochválil svojou záhradou. A je to vidieť aj v nej.

Lístie k jeseni patrí, ale spevák si jeho čaro užíva o čosi viac. Sezónu, kedy sa príroda výrazne mení, si vychutnáva najmä v svojej záhrade, ktorá je ako stvorená na romantické trávenie času. Okolo svojho rodinného domu má totiž štedrý kus pozemku a na ňom aj klavír či posedenie. 

Známa hviezda je okrem toho aj tvorivou dušou a na svojom Instagrame sa viackrát pochválila vlastným aranžovaním kvetov, patinovaním či majstrovaním Po novom spevák vyrobil domček pre ježkov, ktorý umiestnil na svoju záhradu a spríjemnil tak čas nielen sebe, ale aj malým tvorom. V lete sa zase pochválil dreveným hotelom pre hmyz.

Záhrada speváka Petra Nagya počas jesene.
Záhrada speváka Petra Nagya počas jesene.
Zdroj: Peter Nagy via Instagram.com/@peternagy_music

Záhrada Petra Nagya má svoje vlastné čaro a umelec to zachytáva fotografickými momentkami. Pozrite si ich v galérii článku, kde vám ponúkame aj viac z jeho trošky súkromia, ktorou sa pochválil.

autor:  Gabi
13.11. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44