15.1. 2020 6:00

Chcete tráviť na balkóne čas aj v zime? Urobte s ním TOTO!

Chcete tráviť na balkóne čas aj v zime? Urobte s ním TOTO!

Foto: archiv

Balkóny bývajú opustené v podstate polovicu roka. To je veľmi nevyužitý priestor, preto máme pre vás tip, ako na ňom tráviť čas aj počas zimy.

Pri kúpe bytu zohráva veľmi dôležitú úlohu fakt, či má balkón. Všetci chceme kúsok priestoru, na ktorom sa budeme môcť nadýchať čerstvého vzduchu, poprípade si tam sadiť rastlinky. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko času na ňom strávite? Počas jesene a zimy tam vôbec nie sme a na jar iba občas. To je obrovská škoda!

Príliš zima

Čas strávený na balkóne by sa v zime dal rátať na sekundy a nie na minúty. Väčšinou tam vbehneme, nadýchneme sa a rýchlo utekáme späť do teplúčka. Rozumieme, že na to, aby ste sedeli na balkóne, je jednoducho príliš zima. A čo ak by ste si ho zasklili?

Zasklený balkón vám prinesie množstvo výhod.
Zasklený balkón vám prinesie množstvo výhod.
Zdroj: archiv

Zasklenie balkóna má viac výhod

Výhod, ktoré hovoria za zasklenie balkóna a lodžie, je viac. Zasklievací systém obmedzí vniknutie prachu a exhalácií, vytvorí protihlukovú bariéru. Je neoceniteľným pomocníkom pri zimnom sušení šatstva a umožní na balkóne odkladať i veci, ktorým dážď a sneh neprospieva. Bytom na prízemiach a nižších podlažiach poskytne vyššiu bezpečnosť pred vlámaním.

Pokračovanie na 2. strane.

Presvedčte sa v našej galérii, že zasklený balkón je super nápad!

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
15.1. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44