3.12. 2019 6:00

Aj v zime môže váš balkón zažiariť: Vďaka tejto veci!

Aj v zime môže váš balkón zažiariť: Vďaka tejto veci!

Foto: lepšie bývanie

Svetelná výzdoba sa neobmedzuje iba na čas Vianoc a nie je ani výsadou interiéru. V týchto sychravých dňoch, keď sa rýchlo stmieva, si rozmanitým osvetlením môžete rozjasniť balkón. A odporúčame vám, aby ste ho tam nechali po celý rok. Osvetlenie poteší vaše oči z interiéru a zaujme i okoloidúcich.

Namiesto kvetov osvetlenie

Letničky dokvitli, muškáty a ostatné trvalky ste zazimovali. Atraktivita balkóna tým klesla a je to škoda, keď balkón s príchodom chladnejších dní spustne. Keď vonku ešte nemrzne, a dokonca s menšími úpravami aj vtedy, si z neho môžete pomocou osvetlenia urobiť príjemné miesto. Svetielka totiž majú úžasnú moc - premenia obyčajný balkón na rozprávkové miesto.

Osvetlenie balkóna môže mať aj takúto podobu
Osvetlenie balkóna môže mať aj takúto podobu
Zdroj: pixabay.com

Na stene i zábradlí

Problémom väčšiny balkónov je, že sú malé. Svetelné reťaze sa však zmestia všade. Môžete ich obmotať okolo zábradlia, zavesiť na stenu, uložiť na parapet, stolík i policu. Možností na dekorovanie je množstvo. Ako prvé sa ponúka exteriérové vianočné osvetlenie v najrôznejších podobách. Čaro balkónu dodajú tiež svetelné reťaze, lampáše, solárne lampy a sviečky. A skvelé je, že to vôbec nie je drahá záležitosť. Štýlové osvetlenie môžete tiež vytvoriť zo starých pohárov na zaváraniny a prázdnych vínových fliaš.

Žiarovky alebo LED svetlá?

autor:  Radomír
3.12. 2019 6:00
Diskusia  ()
Diskusia
44