21.2. 2020 9:00

Zmeňte tento detail a váš nábytok bude ako nový: Bez vŕtania a míňania peňazí

21.2. 9:00

Zmeňte tento detail a váš nábytok bude ako nový: Bez vŕtania a míňania peňazí

Potrebujete zmenu? Áno, no nie vždy je možné hneď kupovať nový nábytok. A na čo by aj, veď zaujímavé zmeny v interiéri dokážete vyčarovať doslova aj detailmi. Máme pre vás super tipy, ako spraviť zmeny obratom ruky.

Nie všetky zmeny v interiéri musia byť dramatické. Práve naopak, občas je potrebné zmeniť len detaily, aby ste vniesli do miestnosti novú atmosféru. Výberom tých správnych doplnkov a detailov premeníte náladu v miestnosti z hravej na rafinovanú a luxusnú, dodáte farby alebo rozjasníte dávno opozerané kúsky. Čo poviete na nové úchytky?

Bez vŕtania

Ak nemá vami vybraný kus nábytku predvŕtané otvory na nové úchytky, nemusíte si s vŕtačkou robiť zbytočné starosti. Použite obojstrannú lepiacu pásku alebo lepidlo - pripevňovať totiž nemusíte len klasické nábytkové úchytky. Na tento účel vám poslúžia aj malé (veselé) predmety ako vešiačiky, veľké gombíky a na detský nábytok  hoci aj autíčka či malá hračka z čokoládového vajíčka.

Zmeňte tento detail a váš nábytok bude ako nový: Bez vŕtania a míňania peňazí
Zdroj: pxhere.com

 

Predvŕtané otvory

V prípade predvŕtaných otvorov máte na výber viacero možností. Kúpte úchytku so správnym rozmerom - čo nemusí byť vždy jednoduché alebo sa vynájdite. Do každého otvoru našróbujte osobitnú úchytku alebo si vyrobte úchytku, ktorá sa prispôsobí.

Použiť môžete napríklad kožené putko, SNAP PAP - teda špeciálny druh papiera, ktorý možno prešiť, oprať alebo ožehliť, tvorenie z neho je veľmi jednoduché a zábavné, alebo namiesto úchytky natiahnite šnúru, či stužku.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
21.2. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44