24.5. 2017 20:00

VIDEO inšpirácia: Dizajn, ktorý každé miesto premení na domov

24.5. 2017 20:00

VIDEO inšpirácia: Dizajn, ktorý každé miesto premení na domov

Foto: Homedesigning.com

Už samotný pojem škandinávsky dizajn prezrádza, odkiaľ fúka vietor. A dobre, že dofúkal až k nám. Tento špecifický štýl a dizajn sa totiž oprávnene teší veľkej obľube. Zamilujete si ho aj vy?

Podstatou škandinávskeho dizajnu je čistota línií, funkčný dizajn, uvážené a citlivé používanie farieb, ako aj príjemné materiály. A to majú spoločné všetky interiéry zariadené v škandinávskom duchu. Nuž, a vďaka drobným detailom so príchuť Škandinávie môžeme vyčarovať na počkanie tiež.

Pastelovými farbami a ružovou nikdy nič nepokazíte.
Pastelovými farbami a ružovou nikdy nič nepokazíte.
Zdroj: Homedit.com

Farebnému loftu s priemyselným dizajnom dávame desať bodov z desiatich

Atmosféra miestností, ktorých sa dotkol severský štýl, je jedinečná a nás jednoznačne dostala. Získa si aj vás? Ak máte doma snehobiele steny, potom k nim neváhajte pridať niekoľko farieb. Vizuálne kontrasty, ktoré vytvoríte, budú celkom iste ohromujúce!

Zdroj: yotube.com/Decoist


Dôkazom je aj video, ktoré zobrazuje rad krásnych interiérov, ktorých sa dotkli farby. Či už v podobe doplnkov, kobercov, ale aj farebných kusov nábytku. Nejde však len o dizajn ako taký, škandinávsky štýl sa vyznačuje teplom domova, originalitou aj praktickým riešením.

Tak neváhajte a pustite tento svieži severský závan aj k vám domov.

autor:  Kristína Falťanová
24.5. 2017 20:00
Diskusia  ()
Diskusia
44