20.12. 2020 6:00

Vianoce aj v predsieni: Aha, ako krásne tam môžu vyzerať!

20.12. 2020 6:00

Vianoce aj v predsieni: Aha, ako krásne tam môžu vyzerať!

Foto: archív

Vianočná výzdoba nepatrí len do obývacej izby. Počítať s ňou môžete aj v predsieni či hale. Vôňa živého stromčeka vás pozve dovnútra, no výzdoba pri vchodových dverách vás nadšene privíta. A to vám stojí zato, aby ste do tohto priestoru ochotne pridali ešte pár dekorácií.

Veniec zhotovený z prútikov aj z textilu netradične zaujme miesto na vešiaku ako veniec z čečiny. Umiestnenie preňho dokážete nájsť aj na zábradlí, prípadne na stene. Na komodu sa pýta položiť svietnik, postavička anjelika alebo domček na sviečku z kovu či keramiky.

Menší stromček zaujme výborne svoje miesto na podlahe pri topánkovníku. Lavička na sedenie sa dá pre tieto účely taktiež rozumne zužitkovať. Nechajte na nej tróniť stromček, ktorý štýlovo zapadne do vášho koloritu. Domácnosť je schopná prijať viacero stromčekov.

Vianoce môžu zavítať aj do predsiene.
Vianoce môžu zavítať aj do predsiene.
Zdroj: archív

Vianočný duch čaká len nato, aby ste ho rozsiali po celej domácnosti. Vchodové dvere z vonkajšej strany predstavujú dobrý začiatok. Nezabudnite sa naladiť vianočne ani predsieň či halu na spôsob filmovej rodiny v Sám doma. Vianoce sa dajú prežiť krajšie, než si myslíte.

Svetielka, červená farba v kombinácii so zelenou a zlatou sú jednou z možností, ako sa farebne počas sviatkov zariadiť. Ak fandíte vo vašej domácnosti bielej, vaša predsieň sa prirodzene rozžiari. Trúfnite si na originálny dekoratívny prvok, ktorý korunuje vstupné priestory.

Viac v galérii.

Zdroj: katarína
20.12. 2020 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy