29.12. 2019 12:15

Vďaka týmto doplnkom prežijete doma lepší Silvester ako v bare!

29.12. 2019 12:15

Vďaka týmto doplnkom prežijete doma lepší Silvester ako v bare!

Čo budete zaručene potrebovať k domácej oslave Nového roka?

Rok 2018 vstúpil do záverečnej rovinky. Treba myslieť na to, ako sa s ním adekvátne rozlúčiť a privítať nový rok plný príležitostí. Nie vždy je nutné na Silvestra unikať kamsi do barov a reštaurácií, aj doma môžete mať skvelú oslavu. Ak teda nezabudnete na pár detailov...

Veselšie girlandy

Prestrojte typické vianočné girlandy a listy imela za niečo živšie. Napríklad za girlandy v silvestrovských farbách. Ružová, červená, môže byť aj zlatá. Pridať sa dajú aj čínske mince feng šuej, ktoré môžu priniesť peniaze. Je to na vás. Ideálne je, ak girlandy budú žiariť veselými farbami aj štrngať zároveň.

Prenosné chladenie

Ak chcete mať štýlovú oslavu, zíde sa aj nádoba na ľad, kde si môžete chladiť šampanské, vína alebo aj džúsy, pokiaľ alkoholu neholdujete. Jasné, môžete si po nápoje chodiť aj do chladničky, ale silvestrovská noc je predsa aj o štýle. No a ten ozajstný dosiahnete práve takýmito drobnosťami, ktoré oslavu spravia slávnostnejšou.

Vďaka týmto doplnkom prežijete doma lepší Silvester ako v bare!
Zdroj: elledecor.com

 

Balóny

Nie je potrebné plniť ich héliom, stačí správne zaviazať a môžu byť na okne, pri strope, váľať sa po gauči. Užijete si s nimi mnoho hier a zábavy. A nafukovací nápis 2019 by mal byť jednoducho súčasťou každého dobrého večera na uvítanie roka. Pokračovanie na 2. strane.

V našej galérii si môžete pozrieť omnoho viac doplnkov, ktoré dodajú vašej novoročnej oslave šmrnc.

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
29.12. 2019 12:15
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44