20.2. 2019 16:00

Tento kus nábytku prevzdušní priestor a nevidno na ňom prach!

20.2. 2019 16:00

Tento kus nábytku prevzdušní priestor a nevidno na ňom prach!

Úložný priestor sa vždy zíde, nemyslíte? Zvoľte si však správne, a teda nábytok, ktorý nezahltí celý priestor a z ktorého nebudete musieť neustále utierať prach.

Tento kus nábytku prevzdušní priestor a nevidno na ňom prach!

Dokonalou voľbou sú biele police. Prečo?

Áno, sú praktickou voľbou, ak potrebujete získať nový úložný priestor - a to platí nielen pre steny, ale aj pre nábytok. Biele police a poličky sú dokonalou voľbou prakticky pre každý interiér. Poďte sa inšpirovať!

Ostatní práve čítajú: Zmodernizujte svoju kúpeľňu tak, že vymeníte len jednu vec: Musí to byť táto

Biela farba je farbou nádeje. Je tiež farbou čistoty a výberom tejto farby jednoducho a šikovne presvetlíte celý priestor. Dokonca aj v prípade, že potrebujete na steny či do nábytkovej zostavy umiestniť mnoho rôznych vecí, bude biela farba uľahčovať orientáciu a zabráni vizuálnemu smogu.

Tento kus nábytku prevzdušní priestor a nevidno na ňom prach!
Zdroj: Richard Powers/ArcaidImages

 

Biele police pôsobia čisto a úhľadne. Napomôžu tiež vizuálne zjednotiť priestor a nechajú vyniknúť všetko, čo na ne položíte, či už ide o kvetiny, o knihy, o spomienkové predmety, či dokonca umelecké dielo.

Ostatní práve čítajú: Prichádzajú prekvapivé zmeny: Aké budú kúpeľne v roku 2019?

Police s bielou povrchovou úpravou nenarušia štýl vášho interiéru, báť sa ich nemusíte ani v prípade, že ich umiestňujte aj priamo na biele steny. Predstavujú skutočne jednoduchú voľbu, ak ich však túžite prevzdušniť ešte viac, môžete ich kombinovať so sklom.

Ostatní práve čítajú: Kúpeľňa s WC: Kedy ich spojiť a kedy radšej rozdeliť?

Nadčasová biela

Jednoduchá a zároveň nadčasová biela sa hodí aj na regály či väčšie otvorené kusy nábytku. Dokonalé sú do väčších priestorov, ktoré potrebujete predeliť, pričom nechcete vytvoriť veľkú vizuálnu prekážku alebo miestnosť obrať o svetlo.

Tento kus nábytku prevzdušní priestor a nevidno na ňom prach!
Zdroj: Hero Images

 

Biele police a regály môžete kombinovať s rôznymi doplnkami, napríklad s ratanovými či s drevenými prvkami v podobe košov alebo krabíc. Krásne vynikne aj kombinácia s korkom alebo s inovatívnymi materiálmi, napríklad s vegánskou kožou, známou aj ako SnapPap, čo je kombinácia latexu a celulózy.

Ostatní práve čítajú: Drobné obkladačky v kúpeľni: Povýšia ju na elegantný wellness

Povedzte to tvarom

Keď sa povie polica, mnohí si prestavia rovnú dosku pripevnenú na stenu. Police však môžu mať mnoho podôb, rozhodne odporúčame siahnuť po zaujímavých tvaroch od výmyslu sveta. V neutrálnej bielej zaujmú možno až na druhý pohľad, o to viac sa však do nich zamilujete a pohľad na ne vás nikdy nebude nudiť.

Ostatní práve čítajú: Najhorúcejšia kúpeľňová vychytávka znie: Sprcha a práčka v jednom! Pozrite si ju

Milujú prach?

Áno, tak ako iné kusy nábytku, aj police priťahujú prach. Platí však, že čím bledší materiál, tým je prach neviditeľnejší. Ak by ste teda mali na bielom aj na čiernom sporáku rovnakú vrstvu prachu, na tom bielom by ste si ho všimli o veľa týždňov neskôr, zatiaľ čo z čierneho by ste ho už dááávno leštili.

Tento kus nábytku prevzdušní priestor a nevidno na ňom prach!
Zdroj: olaser

 

Na bielych poličkách ho zbadáte ako vrstvu jemného sivého povlaku. Odporúčame preto povrchové úpravy, ktoré sa ľahko ošetrujú a ktoré „upracete" jednoduchým povysávaním či vlhčenou utierkou.

Pozrite si v našej galérii, ako odvážne kombinovať biele police v priestore.

Zdroj: agáta
20.2. 2019 16:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44