5.6. 2019 20:00

Svadobné dekorácie: Od prestierania až po kytice (FOTO)

5.6. 20:00

Svadobné dekorácie: Od prestierania až po kytice (FOTO)

Chystáte v tomto roku svadbu? Alebo rodinnú slávnosť, oslavu jubilea, alebo hoci aj promócie? Poďte sa inšpirovať!

Svadobné dekorácie: Od prestierania až po kytice (FOTO)

Všetky tieto nezabudnuteľné chvíle môžete prežiť so svojimi blízkymi v krásne vyzdobenom prostredí a je jedno, či si zvolíte lúku, záhradu, alebo interiér! Aktuálne trendy na svadby - a všetky krásne rodinné oslavy hovoria jasne. Prirodzenosť, čo najviac prírody a minimalizmus sú absolútnym must have nielen pre každú nevestu.

Pozrite si aj: Počúvajte, čo hovoria hviezdy: Zariaďte si ideálnu spálňu podľa vášho znamenia

Sezóna sa bude odvíjať v medených odtieňoch a použiť ho môžete na svietniky, držiaky, príbory alebo servírovacie misy. Nová sezóna priniesla viac odvahy - nie je potrebné kombinovať len dve farby, pokojne siahnite hneď po viacerých výraznejších odtieňoch. Absolútnym hitom je kontrast s čiernou, netradične ozvláštni dekor, ale aj prestieranie.

Svadobné dekorácie: Od prestierania až po kytice (FOTO)

 

Čo by ste povedali na čierne poháre? K ďalším farbám, na ktoré netreba zabúdať, patria odtiene ružovej, oranžovej a zlatej - kombinovať ich možno nielen so spomínanou medenou, ale aj so sýtou zelenou v kyticiach a v kvetinovej výzdobe. Tieto farby použite aj na nápaditých svadobných koláčoch a pri výzdobe švédskych stolov, ktoré sú pre tento rok preferovaným spôsobom osvieženia pre hostí.

Pozrite si aj: Pravda o domoch z dreva: Sú drahé na údržbu?

Minimalizmus všade

Áno, aj na pozvánkach, pri stolovaní, výbere outfitov, doplnkov, ale i celkovom prostredí, do ktorého svoju oslavu zasadíte. Pokojne siahnite po lúke za domom, babkinej záhrade či priemyselných priestoroch.

Pozrite si aj: Muž RYBA: V akom štýle mu zariadiť bývanie, aby vás miloval?

Dizajnovo jednoduché a prehľadné oznámenia, pozvánky či oznamy si nechajte pripraviť odborníkom s citom pre modernú typografiu. Odvážne písmo, hra s papierom, rôzne textúry a minimum obrázkov, to je základ pre vizuálny úspech.

Svadobné dekorácie: Od prestierania až po kytice (FOTO)

 

Pri kvetinovej výzdobe nezabúdajte na uvoľnenosť a naturálnosť. Zeleň by však mala byť bohatá a prirodzená. Aranžér by vám mal pripraviť výzdobu vo viacerých výškach a tvaroch, bude sa príjemne kombinovať.

Pozrite si aj: Páči sa vám jeden z týchto 3 štýlov? Je to jasné: Ste skrytá romantička!

Náš tip: Trendom stále ostávajú kryštály i kamene. Na stôl patria aj malé (a praktické) darčeky pre pozvaných hostí.

Pozrite si aj: FOTOinšpirácia: Ručne vyrábané, drevené dekorácie spravia z vášho bytu skutočný DOMOV

Top materiálom pre oslavy v druhej polovici roka bude zamat. Pohľady aj naďalej priťahujú sviečky, od tých najjednoduchších - umiestnených v strohých a vysokých sklenených stojanoch až po svetielka na šnúrach či v nádobách umiestnené ako lampáše.

Svadobné dekorácie: Od prestierania až po kytice (FOTO)

 

Plánovanie, plánovanie, plánovanie

Výzdobu na svoju svadbu či významnú oslavu si rozhodne naplánujte dostatočne vopred, aby ste si mohli zabezpečiť všetky potrebné náležitosti. Tieto prípravné fázy ani zďaleka nemusia byť utrpením, práve naopak, predstavujú veľmi príjemnú a kreatívnu časť príprav na veľký deň.

Šup do našej GALÉRIE, sú tam (nielen) svadobné dekorácie, ktoré budete chcieť!

Zdroj: agáta
5.6. 2019 20:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44