30.1. 2020 21:00

Skutočný hit tejto sezóny sú ozdoby zo sklenených nádob a TAKTO si ich vyrobíte

30.1. 21:00

Skutočný hit tejto sezóny sú ozdoby zo sklenených nádob a TAKTO si ich vyrobíte

Ak v sebe máte kreatívneho ducha, budete sa môcť pri týchto mini projektíkoch poriadne vyblázniť. Použiť možno prakticky čokoľvek z vašej domácnosti a vyčariť tak dokonalú zimnú atmosféru. Je to také jednoduché...

Skúsite to s nami?

Rozhodne by ste mali! Postačí vám sklenený pohár od zaváraniny či hoci aj od omáčky na cestovinu. Alebo zájdite do domácich potrieb alebo do klasických reťazcov, kde podobné nádobky zakúpite doslova za pár centov. A potom už hor sa do zdobenia!

Čo mať po ruke?

Doslova čokoľvek - vymyslite si príbeh a dotvorte nádobku na zimnú krajinu so sobíkom alebo s vianočným mimistromčekom, alebo naopak prezrite domáce zásoby a vyčarte z nich zasnežené šišky či ozdôbky vo vianočných farbách.

Postačia malé postavičky a hračky, hoci aj z klasického čokoládového vajíčka. Použiť môžete zvieratká žijúce vo večne zasnežených končinách - od sobov cez ľadových medveďov až po tučniakov. Ak nemáte malé postavičky, môžete si ich upiecť z perníkového cesta - dokonalé spojenie príjemného s užitočným! Pridajte kokos, umelý sneh alebo nahrubo mletú bielu soľ, aby ste svoj „príbeh" krásne zasnežili.

Skutočný hit tejto sezóny sú ozdoby zo sklenených nádob a TAKTO si ich vyrobíte
Zdroj: countryliving.com

 

Náš tip: Posýpka na torty a zákusky! Áno, je dokonalá od malých guľôčok až po drobučké snehové vločky. Krásne držia tvar a jednoducho sa s nimi pracuje. Ak ich nasypete na povrch, ktorý ste predtým pretreli lepidlom, budú pekne držať. Pokračovanie na 2. strane.

Chcete ešte viac inšpirácií? V našej galérii ich nájdete tucty!

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
30.1. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44