30.12. 2019 12:00

Silvestrovské dekorácie za pár minút aj eur. Skúste ich vyrobiť ešte dnes!

30.12. 2019 12:00

Silvestrovské dekorácie za pár minút aj eur. Skúste ich vyrobiť ešte dnes!

Foto: Shutterstock

Na prípravu domácej silvestrovskej párty už nemáte veľa času. Stále je tu však šanca rýchlo a lacno preladiť z vianočnej edície do tej novoročnej. Spríjemnite si vstup do Nového roka aj novými a zábavnými dekoráciami.

Balóny

Kúpite ich celý balíček za pár eur v akomkoľvek hračkárstve, drogérii, alebo hypermarkete. Pár desiatok kusov začína cenovo už pri jednom eure. Rôzne farby, možnosti nafúknutia a nehovoriac o to, že balóny sa veľmi rýchlo premenia na aktívnu dekoráciu. To znamená, že neslúžia len na okrasu, ale dajú sa využiť aj v rámci zábavných silvestrovských hier.

Hodiny musia byť

Ale nie také, ako máte bežne na stene. Spravte si svoje vlastné. Niekedy stačí len výkres alebo kartónová krabica od topánok, ktorú pomocou tapiet a fixiek premeníte na novoročné hodiny. Privítajte Nový rok s hodinami, ktoré vám pripomenú nielen čas, ale aj prelom rokov. Takéto hodiny môžete postaviť do chodby, obývačky, kdekoľvek a okamžite ukážu, že tento večer je z hľadiska rokov výnimočný.

Prírodné dekorácie nájdete v lese.
Prírodné dekorácie nájdete v lese.
Zdroj: Westwing

Atraktívne fotky

Ak trávite Silvester v spoločnosti priateľov a nie je to len párty pre dvoch, určite sa hodí vyrobiť novoročný rám pre vaše fotografie s priateľmi. Príprava je jednoduchá. Stačí kartón vyrezaný v tvare „instagramového rámika“. Potom si už do neho len dáte hlavu a spravíte pamätné fotografie z prelomu rokov 2019 a 2020. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirujte sa silvestrovskými dekoráciami v našej galérii.

autor:  Marcos
30.12. 2019 12:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44