28.10. 2021 10:07

Rozprávkové mei taie

28.10. 10:07

Rozprávkové mei taie

Foto: Andrea Rohrböcková

Viete, čo je to mei tai? Malý zázrak, ktorý si zamilujete vy aj váš drobec. A ešte vám aj zachráni chrbát.

Pozná ich takmer každá mamina - špeciálne nosiče pre deti, ktoré slúžia predovšetkým na podporu kontaktu mamičky s dieťaťom, ale aj na zjednodušenie bežných denných činností. Keďže sú pevne vystužené, poskytujú drobcom maximálnu oporu, zároveň sú však vďaka kvalitným bavlneným materiálom veľmi príjemné na dotyk.

Rozprávkové mei taie

Foto: Archív A.K.

Na špeciálne mei taie nedá dopustiť ani dvojnásobná mamička Andrea Kvintová, ktorá má vlastnú značku Al & Izi. „S mei taimi som začala pred dvoma rokmi. Na anonymné pásové výroby totiž neverím a svojim drobcom radšej vecičky vyrábam sama.“ Andreine výrobky ale nevyhľadávajú len najbližšie priateľky, ale čoraz viac mamičiek, pre ktoré je bezprostredný kontakt s dieťaťom veľmi dôležitý.

Rozprávkové mei taie

Foto: Archív A.K.

Navyše, každý kúsok, ktorý Andrea ušije, je jedinečným originálom. „Látky zháňam z celého sveta – od Japonska až po Ameriku. Najviac letia detské, ale aj motýliky, kvietky, etno a geometrické vzory,“hovorí sympatická Bratislavčanka. V jej portfóliu sme objavili aj krásne deky na hranie, vankúšiky, bábiky, či praktické farebné tašky na všetky dôležité drobnosti.

Rozprávkové mei taie

Foto: Archív A.K.

Tip: Už v budúcich číslach sa môžete tešiť na Andrein mei tai. Ktorý ušije špeciálne pre Mollie Tvorí. 

Titulná foto: Andrea Rohrböcková

28.10. 2021 10:07
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy