28.9. 2009 7:00

Premena kuchyne pre hlavu rodiny

28.9. 2009 7:00

Premena kuchyne pre hlavu rodiny

Otec, hlavný kuchár rodiny, už má toho dosť! Kuchynská linka sa rozpadáva, šuplíky zostávajú v ruke, nedá sa tam normálne hýbať... Skrátka, chcelo by to novú. Preto sa aj s rodinou obracia na dizajnérsky tím. Ako sa jeho členom podarí porátať s netypickými rozmermi miestnosti? Pozrite sa.

Premena kuchyne pre hlavu rodiny

Pán Roman žije spoločne s manželkou a päťročnou dcérkou v hájovni na samote, kde im spoločnosť robí celá kopa zvierat.

Tí všetci sa potrebujú kvalitne najesť, ako to však urobiť, keď sa doterajšia kuchyňa doslova rozpadáva? Jedine rozsiahlou premenou. Popri tom sa však rozhodli zmeniť aj ďalšie, už pomaly nevyhovujúce, súčasti ich domu. Išlo o masívne schodisko a priľahlú obývačku.

Prvý problém však na seba nedal dlho čakať. Dizajnéri sa totiž nevedeli zhodnúť, čo urobiť so schodiskom. Chceli ho demontovať a odviesť do lakovne, jeden z nich však namietol, že na to nie sú v rozpočte peniaze. Neskôr sa zas objavil problém s nevhodne umiestneným vykurovaním, ktoré znemožňovalo namontovanie klasickej kuchynskej linky, a ktoré nebolo možné v žiadnom prípade presunúť.

Dizajnéri stáli pred nejednou prekážkou, preto nezostávalo nič iné než poslať mladú rodinku do hotela a vrhnúť sa do práce. Čo však so starým nábytkom, ktorého je všade plno?

Zdroj: red
28.9. 2009 7:00
Diskusia  ()
Diskusia
44