18.2. 2020 21:00

Ozdobte si váš interiér výšivkami: Hand made tvorba je neskutočne IN

18.2. 21:00

Ozdobte si váš interiér výšivkami: Hand made tvorba je neskutočne IN

Pozor, keď uvidíte tieto krásne výšivky, určite dostanete chuť vyskúšať si ich tiež! Nemajte obavy, nie je to vôbec zložité a už vonkoncom nie staromódne. Tieto úžasné výšivky môžu zdobiť nielen váš interiér, ale pokojne aj oblečenie.

Ručné práce sa v posledných rokoch stali mimoriadne obľúbeným koníčkom. Priamo pod vašimi rukami totiž vznikajú malé umelecké diela, ktoré sú vďaka moderným materiálom a dostupným pomôckam prístupné pre každého, kto má chuť si to vyskúšať.

Ak ste mali doteraz pocit, že vyšívanie patrí kamsi do mladosti našich starých mám, ste poriadne na omyle. Moderné vyšívanie prináša pestrú škálu možností, štýlov, vzorov i farieb. Skúsiť môžete geometrické tvary, jednoduché línie, abstraktné výšivky, mandaly či krásne bohaté kvetinové vzory.

Bez ohľadu na to, čo uprednostníte, moderné vyšívacie vzory vám ponúknu nekonečný rad možností. Vyšívajte len tak pre radosť alebo použite výšivku ako súčasť iného projektu, napríklad na svoju šitú tvorbu - ozdobné obliečky na vankúše, ozdoby na stenu, na deky a prehozy či na svoju novú tašku!

Ozdobte si váš interiér výšivkami: Hand made tvorba je neskutočne IN
Zdroj: thesprucecrafts.com

 

Ako na to?

Môžete skúsiť kurz - a aj keď sa nekoná niekde na blízku, online nájdete aj kurzy vyšívania. Ak však chcete trošku ušetriť a máte dostatok trpezlivosti a času, hľadajte jednoduché videá zdarma na internete. Pokračovanie na 2. strane.

Povinne si pozrite aj našu galériu, takéto nádherné výšivky môžu zdobiť aj váš interiér.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
18.2. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44