12.10. 2021 9:52

My ♥ vaše DIY vecičky

12.10. 9:52

My ♥ vaše DIY vecičky

Vaše šikovné ruky opäť úradovali a poslali ste nám vaše výtvory. Potešili ste nás, len tak ďalej!

Opäť ste nám na mail a facebookovú stránku poslali svoje originálne dielka. Každý jeden nás potešil a čakáme na ďalšie. Dúfame, že si nájdete inšpirácie a návody aj v novom, vianočnom čísle Mollie Tvorí, ktoré vychádza už začiatkom novembra. Máte sa na čo tešiť!

Čitateľka Eva

"Kúpila som si prvé číslo časopisu Mollie tvori a vybrala som z dvoch zaujímavých kreatívnych vecičiek. Rada by som Vám poslala moju prácu. Teším sa, že vychádza nový kreatívny časopis a verím, že aj v ďalšom čísle si nájdem niečo, kde sa budem realizovať." Chcelo to asi veľa trpezlivosť, ale koberček stojí za to, tlieskame!

My ♥ vaše DIY vecičky

Evka si trúfla aj na naše bábiky Retro rebelky.

My ♥ vaše DIY vecičky

Čitateľka Katka

"Takúto krásnu lampu som si vyrobila dnes z mojej starej drevenej. Spodnú časť som namaľovala bielou, matnou farbou na drevo. Tienidlo zo starej madeirovej blúzky. Sedím na gauči a neviem sa vynadívať." Veru, ani my nie. Háčkovaná čipka a plechové srdiečko je skvelá kombinácia.

My ♥ vaše DIY vecičky

Návody a inšpirácie nájdete v aktuálnom čísle Mollie Tvorí. Máte zaujímavé nápady, DIY návody, či tipy na štýlové blogy? Podeľte sa o ne s nami! Tie najzaujímavejšie uverejníme na www.pluska.sk/mollie a možno sa objavíte aj v časopise. Svoje tipy posielajte na [email protected]

12.10. 2021 9:52
Diskusia ()
Zdieľať článok