8.12. 2019 14:44

Ktoré zimné farby v domácnosti sú túto sezónu IN? Sú to tieto 4!

8.12. 2019 14:44

Ktoré zimné farby v domácnosti sú túto sezónu IN? Sú to tieto 4!

Zima nám už začala zaliezať pod nechty. Siahnite po teplých farbách. Sú tam vonku zadarmo, stačí si ich nabrať a preniesť „jesenné teplo" aj počas zimy domov.

1. Jesenné plody kúpite aj počas zimy

Jabĺčka, tekvice, tekvičky, ale aj krásne farebné bodliaky na lúkach. Stačí ich dať do misky ako jesennú koláž farieb a vôní. Takto si môžete živo, pestro a teplo vyzdobiť napríklad poličku v predsieni, ktorá vás privíta pri návrate zo sychravého počasia, alebo si spríjemniť kuchynský stôl či obývačku. Všade sa takéto oživenie hodí.

2. Zelená

Stále jej nájdete dostatok a nemusí to byť len v podobe živých halúzok. Skúste staviť na zelenú cestou doplnkov. Aj tí, ktorí nie sú veľkí fanúšikovia tejto farby, často veľmi rýchlo pochopia, ako taký zelený gauč alebo kreslo vedia priestor náležite oživiť. A zelená má ešte jednu zvláštnosť. Aj keď sa to nezdá, môže sa radiť k teplým farbám, keď je v nej viac žltej. Ak obsahuje viac modrej, tak je studená. Je to teda typická farba, ktorá môže od teploty babieho leta prechádzať až ku chladu prichádzajúcej zimy.

Ktoré zimné farby v domácnosti sú túto sezónu IN? Sú to tieto 4!
Zdroj: pinterest.com

 

3. Hnedá

Musí byť. V prvom rade preto, že hnedá je farba prírody. Môžete si ju domov doniesť ako novinku napríklad v podobe šišiek a spraviť si z nich krásny veniec. K zime patrí aj prírodné drevo a kamene príjemných zemitých farieb, donesené z prírody, kde nasiakli slnkom z posledného dúšku leta.

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
8.12. 2019 14:44
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44