23.2. 2020 12:00

Koniec nesplneným predsavzatiam: Kúpte si do bytu TOTO a máte vyhraté

23.2. 12:00

Koniec nesplneným predsavzatiam: Kúpte si do bytu TOTO a máte vyhraté

Utriediť si myšlienky, sny a plány do budúcnosti býva často poriadne ťažké a obyčajný diár nám s tým nijako nepomôže. Máme pre vás tip, ako nenechať svoje túžby a predsavzatia vyšumieť ako novoročný prípitok...

Spravte si vlastný vision board

Už ste o tom počuli? Vision board je vynikajúca pomôcka, ktorá vám pomôže utriediť myšlienky, sny a plány do budúcnosti, napríklad v novom roku. Práve teraz je ideálny čas, vytvoriť si takúto nástenku snov a spraviť z nej krásnu dekoráciu do vašej pracovne, kuchyne či do kancelárie.

Najkrajšie na tomto doplnku je nielen to, že bude praktický, ale že vždy poteší aj vaše oko. Pre nástenku snov neexistujú prakticky žiadne pravidlá, preto bude úplným originálom, presne podľa vašich predstáv.

Na čo slúži?

Neraz máme hlavu plnú snov a plánov, víria sa nám však v mysli, ale konkrétnu podobu nikdy nenadobudnú. Práve v tejto chvíli je nástenka snov dobrým pomocníkom. Vďaka nej si utriedite, o čom snívate a čo by ste chceli alebo potrebovali dosiahnuť.

Koniec nesplneným predsavzatiam: Kúpte si do bytu TOTO a máte vyhraté
Zdroj: unsplash.com

 

Čo budete potrebovať?

Nástenku, väčší výkres alebo miesto, kam môžete pripnúť, alebo nalepiť obrázky, či malé predmety. Prejdite si časopisy, katalógy alebo obrázky na internete, vystrihnite, vytlačte si ich a pripnite na nástenku.

Zoberte farebné ceruzky, zvýrazňovače a nakreslite či napíšte svoju predstavu o tom, čo chcete dosiahnuť. Nezabudnite ani na čísla, napríklad si výrazne poznačte sumu, ktorú musíte našetriť na vysnívanú dovolenku, alebo na jazykový kurz. Pridajte aj svoje obľúbené motto či výrok.

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
23.2. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44