30.5. 2019 21:15

Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes skvelý organizátor Býk

30.5. 2019 21:15

Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes skvelý organizátor Býk

Narodili ste sa v období 21. apríl až 21. máj? Potom ste býk a váš interiér by mal vyzerať presne takto...

Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes skvelý organizátor Býk

 

Interiérových štýlov je toľko, že je náročné zorientovať sa v nich a vybrať si. Ak sa neviete rozhodnúť, pomôžu vám odporúčania, ktoré zohľadňujú charakteristiky znamení zvieratníka. Dnes vám prinášame pohľad na interiér očami býka.

Prečítajte si aj: Koľko bude stáť vaša rekonštrukcia? My to VIEME!

Nohami pevne na zemi

Býk má nadovšetko rád pohodlie a obklopuje sa zariadením, ktoré vytvára útulný domov, kde sa cíti dobre. Každý kus nábytku - od sedačky až po stoličky musí byť pohodlný. Najviac si však potrpí na pohodlnú posteľ.

Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes skvelý organizátor Býk

 

Nesmú chýbať detaily v podobe závesov, vankúšov, prikrývok i mäkkého koberca, ktoré sú príjemné na pohľad i na dotyk. Uprednostňujú skôr klasické zariadenie, ktoré nie je prezdobené, no nesmie byť ani minimalisticky chladné.

Prečítajte si aj: Feng šuej tvrdí: Akú podlahu ste si vybrali, tak sa vám bude v živote dariť!

Drevený nábytok

Býci veľmi radi trávia čas doma, preto je pre nich dôležité kvalitné zariadenie. A keďže nemajú radi zmeny, uprednostňujú masívny drevený nábytok, často vyrobený na mieru, ktorý pretrvá roky. Potrpia si na doplnky, lebo sa radi obklopujú estetickými vecami.

Prečítajte si aj: Vyhráva v ňom ženskosť a jemnosť. Viete, o aký štýl ide?

V ich interiéri nájdete rôzne umelecké diela - obrazy, sošky, fotografie. Nesmie chýbať zeleň, ktorá je zastúpená izbovými rastlinami a rezanými kvetmi, ktoré mu sprostredkujú kontakt s prírodou.

Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes skvelý organizátor Býk

 

Farby

Znamenie Býka patrí k „zemitým" a najlepšie sa cíti v prírode. Vo svojom príbytku preto používa čo najviac prírodných prvkov v podobe farieb aj materiálov (drevo, koža, prírodné textílie...). Miluje zemité farebné odtiene - hnedá, béžová, zelená vo všetkých variantoch, ktoré navodzujú harmóniu. Na osvieženie sú vhodné pastelové farby, napríklad ružová, modrá alebo žltá, aby priestor nepôsobil príliš fádne.

Prečítajte si aj: Ste zemské alebo vzdušné znamenie? TAKTO si pritiahnete do života šťastie

Kuchyňa je gro

Býk je gurmán, preto si na zariadení kuchyne dáva záležať. Ide o priestrannú miestnosť, v ktorej je účelné zariadenie a rôzne vybavenie, všetko zodpovedajúce ergonomickým požiadavkám. Je tiež výborný hostiteľ, ktorý svojim hosťom dopraje. V jeho kuchyni nechýba dobre zásobená špajza a plná vinotéka a, samozrejme, veľký jedálenský stôl. Býci milujú pocit domova, preto je kuchynská linka v tradičnom štýle a v teplom odtieni dreva.

Prečítajte si aj: Zistite, aké je vaše totemové zviera! Ovplyvňuje celý váš život

Skvelý organizátor

Býkova schopnosť organizácie a zmysel pre poriadok sa prejavuje nielen v kuchyni. Túto charakteristickú črtu spozorujete v celom jeho interiéri. Skrine majú premyslene usporiadané vnútorné vybavenie, každý spotrebič má svoje miesto.

Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes skvelý organizátor Býk
Zdroj: picture alliance

 

Kúpeľna ako wellness

Býk je pod vplyvom Venuše, čo prezrádza, že ide o zmyselné znamenie. Majú radi dobré jedlo, skvelú hudbu, víno, príjemné vône, masáže. Radi sa nechávajú rozmaznávať, preto neprekvapí, že kúpeľňa je zariadená v štýle wellness. Ak je to čo i len trochu možné, nechýba v nej hydromasážna vaňa, sprchovací box či panel s rôznymi typmi trysiek, prípadne sauna.

Interiér, ktorý poteší každého býka, nájdete v našej GALÉRII.

Zdroj: radomír
30.5. 2019 21:15
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44